Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg van olyan hogy képtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan hogy képtelen egy tartós kapcsolatra valaki? Aki egyszerűen alkalmatlan egy rendes hosszútávú kapcsolatra? Hallottál már ilyenről?

Figyelt kérdés
Az ilyenek lelépnek mert megijednek hogy komolyra fordul a dolog vagy mi van velük?
febr. 12. 23:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen volt az exem.

Volt egy nagyon rossz házassága , és ezután 10 évvel is félt az elköteleződéstől.

Kedves, aranyos ember volt de 1 év után rájöttem hogy nekem társ kell, ő pedig soha nem fog elköteleződni így elhagytam. Most 55 éves és nincs senkije.

Senkit nem mer hazavinni bemutatni (szülőkkel él), a lányának sem mer senkit bemutatni.

Nem dolgozta még fel azt a válást.

febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Én exem is ilyen akkor nen vagyok egyedül.

Bár nálunk lányának bemutatott család minden volt.

De végetvetett a dolognak.

Azóta sincs senkije.

Előttem sem volt semmi komoly kb 5 évig.

febr. 22. 14:14
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem azért hagynak el, mert ha fontos nekem a másik, akkor átmegyek totális balf*szba.

Mindig én alkalmazkodom, én keresem az alkalmat a találkozásra akár saját programok terhére is, stb, ezt pedig a nők nem szeretik, gyengének tűnök és elmenekülnek.


Akit nem tartottam olyan fontosnak, azzal bezzeg bárhogyan viselkedhettem. Volt olyan, akit simán hagytam, hogy egy számára tökidegen városban üljön másfél órát egy kávézóban mert nekem táncórám volt, és arra sem vettem a fáradságot, hogy 10 perc alatt elvigyem a lakásomra, hogy ott várhassa meg az óra végét. Más kérdés, hogy mondtam neki előre, mikor van a táncórám, de mégis azzal a vonattal jött, ami a kezdete után 10 perccel ér az állomásra. Felhívott, én meg mondtam, hogy nem érdekel, én táncról már el nem megyek. Láttam rajta később, hogy baromi dühös, de kb kiröhögtem. Mégis eljött velem haza, és ha én nem mondom, hogy fejezzük be az ismerkedést, akkor azóta is együtt lennénk. Szóval ezek a nők nem menekültek el, de minek legyek együtt olyannal, aki nem fontos számomra? Az mindkettőnknek csak szivatás.


Egyszer megpróbáltam erőből ilyen lenni akkor is, amikor voltak valódi érzelmeim, de eskü nem ment. Féltem, hogy elrontom, és elhagy. Nem tudtam leszarni. Fogalmam sincsen, hogy mások ezt hogy csinálják, hogy szeretnek valakit, de nem akarnak a kedvében járni.

febr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Ma 1:00

Én is pont ilyen vagyok.

Aki számít azért oda-vissza vagyok.

Akiért nem teperek csak lazán veszem a dolgokat azok meg ragaszkodnak. 😆😆

febr. 23. 15:10
 25/28 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk ezzel így. A nők meg fordítva vannak bekötve. :)
febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 mikeXxX ***** válasza:

12# Ez egy nettó baromság amit írsz mèg ha komolyan is gondolod !

Nincs olyan hogy csak ő volt az egyetlen ! Elèg sok fèrfi lètezik a világban más ès más èrtèkrendekkel egyedül te vagy gyáva hozzá hogy be is engedj egy új embert az èletedbe inkább otthon keseregsz mint tennèl a saját boldogságodèrt azt mert nagy szerelmed elment a te èleted mèg megy tovább ha ő is szeretett hidd el ő is azt szeretné hogy lèpj tovább ès figyelj az emberekre !

márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
#26 Honnan veszed, hogy otthon kesergek egyedül? Semmi ilyet nem írtam. Van valakim, már évek óta, a magam módján szeretem is, de nem tudnék együtt élni vele.
márc. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, és azért lettem ilyen 36 éves férfiként, mert több kapcsolatom is rosszul végződött. Volt hogy huzamosabb ideig voltam egyedül, és ezt szoktam meg, ezt szerettem meg.
márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!