Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen típusú fiúk alkalmatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú fiúk alkalmatlanok szerinted kapcsolatra, férjnek?

Figyelt kérdés

Félek hogy én ilyen vagyok. Szerintem értelmes, érzelmes, őszinte, hűséges, kedves, megértő lelkiismeretes vagyok. Ami egy kapcsolatban előny valószínüleg. Viszont nem vagyok valami érdekes személyiség, nem járok társaságba, nem beszélek sokat, sokszor úgy érzem nem tudok mit mondani. Bár ha lenne egy lány akit szeretnék vele lehet menne, ezt nem tudom.

Dolgozom már, autóm van, lakásom is (bár ez nem csak az én érdemem!)


Magamat azért érzem alkalmatlannak mert kicsit unalmas vagyok, de amúgy lehet ha lenne barátnőm megváltoznék mert lehet kicsit nyitottabb lennék. Csak az ismerkedés is nehéz így.


2021. ápr. 15. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért érzed magad unalmasnak? Nincs semmilyen érdeklődési köröd? Engem pl. mindig érdekelt a történelem, ezotéria és egy kicsit a csillagászat. Ezektől is lehet valaki érdekes ember, még ha csak hobbi szinten is foglalkozik ezekkel. Olyan lányt keress, akivel hasonló az érdeklődési köröd és csak majd kialakul valami.
2021. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Így a leírás alapján több mint alkalmasnak tűnsz. Attól, hogy nem te vagy a társaság hangadója még nagyon jó férj és apa lehet belőled, szóval nyugi. Remélem megtalálod a hozzád való lányt :)
2021. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nincs olyan. Csak nézz szét. Minden kategóriájú férfinak van felesége.
2021. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A környezetemben sok olyan hapsi van, akikről én sem tudtam volna elképzelni első látásra, hogy érdekesek lehetnek egy nőnek, inkább olyan szürke egér benyomásom volt róluk. De mindegyik nős (meglepően csinos feleségekkel), több gyereke van és kívülről abszolút normális családoknak tűnnek. A párkapcsolatban van ezerféle terület, amin meglehet a harmónia (pl. érzékiség, lelki összhang, szülőség, praktikus életszervezés stb.) és ha ez már jelentős túlsúlyban van a nem annyira kielégítő területekhez képest, akkor már lehet nagyon jó is egy kapcsolat. Arra a pár területre meg - ha nagyon hiányzik - más kapcsolatok (pl. barátok, rokonok, kollégák) is megfelelnek.
2021. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

de amúgy lehet ha lenne barátnőm megváltoznék mert lehet kicsit nyitottabb lennék. Csak az ismerkedés is nehéz így."


Nem nem váltóznál meg.. a barátnő amennyire adhat önbizalmat úgy el is veheti tőled, mondjuk egy szakítással vagy szimplán szemétkedne veled.. A változtatáshoz társasági élet kell ez van, van amit nem lehet kijátszani !

2021. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagódisznók
2021. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Én nagyon toleráns vagyok, de ki nem állhatom ha a pasi ignorál, arrogáns, nárcisztikus, beképzelt, határozatlan.
2021. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Leteznek unalmas nok is
2021. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!