Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg van olyan hogy képtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan hogy képtelen egy tartós kapcsolatra valaki? Aki egyszerűen alkalmatlan egy rendes hosszútávú kapcsolatra? Hallottál már ilyenről?

Figyelt kérdés
Az ilyenek lelépnek mert megijednek hogy komolyra fordul a dolog vagy mi van velük?
febr. 12. 23:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%
Én ilyen vagyok. Nem lépek le, kidobnak egy idő után. Jelenleg is kapcsolatban vagyok és valamiért még mindig kitart mellettem. Szerelmes. De én nagyon rossz barátnő vagyok.
febr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%
Én is ilyen vagyok. Egyedül a férjemet tudtam elviselni, haláláig vele voltam. Most már képtelen lennék bárkivel is szorosabb kapcsolatra, pláne házasságra vagy együttélésre.
febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

Elköteleződéstől való félelem, soha senkire nem számíthatott, így most se hiszi hogy tudna.

Alacsony érzelmi intelligencia szint

Pszichopátia, nárcisztikusság, a szeretetre, kötődésre, egészséges kapcsolatokra való képtelenség.

Sok oka lehet.

febr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Én.

Hátrányos helyzetű vagyok.

Nincs annyi témám, hogy fenntartsam a kapcsolatot, legtöbbször el vagyok egyedül.

febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
79%
Én ismerek egy ilyen nőt. Nagyszájú, paraszt, és nincs önálló véleménye. Bunkó nagyon és rosszindulatú, másra pedig irigy, de nagyon. Se főzni se takarítani nem tud. Volt párszor pasija, de az összes elment mellőle 2 hónap sem volt. Ha jön egy férfi kelleti magát, jópofizik, de senkinek sem kell. Szerintem a személyisége és a keserűsége miatt nincs neki senkije hosszabb távon. Kolléga nálunk, próbál társaságot keresni közöttünk, de nem sok sikerrel.
febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%
Én is ilyen vagyok. Lelépni is hajlamos, de inkább kidobni szoktak. A 14-eshez hasonlóan nekem sincs annyi témám, hogy huzamosabb időre elég legyen, hamar megunnak. De én sem viselem jól, ha valaki folyamatosan jelen van az életemben - ha nem is konkrétan az életteremben, akkor sem -, nem vagyok hozzászokva, fullasztó és megterhelő számomra. Összeköltözést el sem tudnék képzelni. Egy teljes együtt töltött hétvégét is utoljára 22-23 éves koromban voltam képes abszolválni, de nagyon szenvedve, és az azóta eltelt 10 év alatt sokat "romlottam" ilyen szempontból is. (N)
febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

És olyan aki állandóan lelép?

Mármint hogy ok nélkül.

Látszólag minden rendben de mégsem kell neki kapcsolat.

Azután persze belevág egy másikba és ugyanúgy megunja vagy véget vet neki

febr. 13. 11:58
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

Én 36 éves koromig voltam így.


Akkor megismertem egy nőt akivel tényleg megvolt köztünk minden és vele együtt is akartam maradni.

febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
92%

Én ilyen vagyok több negatív tényező végett. A legbefolyásolóbb a dologban egy alapbetegség, így nem is próbálkozok senkinél sem.

Másrészt érzem, hogy a másik felet esetlegesen hamar megunnám.

Lényegében minden ember ugyanúgy működik, nincs nagyon nagy eltérés/különbség ember és ember közt.

febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ilyen vagyok. Már voltak hosszabb kapcsolataim, de mégis egyedül érzem magam a legjobban. Most már szerencsére évek óta egyedül élek, teljesen szabadon. :) F
febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!