Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt más is tapasztalja? 32/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt más is tapasztalja? 32/F

Figyelt kérdés

Az én tapasztalatom az, hogy a mai párkapcsolatok időszakosak. Az emberek azt gondolják, mindig van jobb, szebb, stb...hogy mással boldogabbak lesznek, de ezt összekeverik a fellángolás varázsával, az is elmúlik, aztán jön a következő, és a következő.

Már maga se tudja mit szeretne, mert annyi inger èri, és semmi nem jó. Gondoljunk csak bele, 30-40 évvel ezelőtt szégyen volt elválni, ma már divat kb, annyi válás van. Ez a személyes tapasztalatom is, sok emberrel beszélek, és kb. 80% is ezt tapasztalja, nők, férfiak egyaránt.

Ti mit tapasztaltok, ezzel kapcsolatban?



febr. 9. 08:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10 - Meg az alkalmazkodás máshoz vagy az, hogy mindegyik kb gyökereiben akar megváltoztatni stb.


Valóban nem hiányzik ez a dolog. :D

febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is érzem, tapasztalom ezt, úgyhogy most eldöntöttem, berendezkedek a szingli létre.
febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%

én ezt nem látom. akiket én ismerek, senki nem dobja el csak úgy a komoly többéves kapcsolatát, hanem megoldani próbálja a problémákat. akik meg nagyon válogatósak, azok általában leginkább csak randizgatnak, de senkivel nem jön össze nekik semmi komolyabb.

válni pedig nem egyszerű folyamat, és általában olyan emberek lépik meg, akik már nagyon nem bírják a másik mellett.

33F

febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
13: Ezek szerint nem csak én vagyok ufo, hogy ugyanezt látom, amit te. Látom persze az infot is "papíron", hogy mekkora például a válások aránya, de ha szétnézek magam körül, a valóság nem ez. Komolyabb kapcsolatok, házasságok alig bomlanak fel, a langyosak vagy elhidegültek még semmiképp, a rosszabbak közül is főleg azok, ahol már komolyabb bántalmazás van vagy az alkoholizmus durva veszélyeztető tényezővé válik stb.
febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező írásában is van igazság és a válaszokban is. Az én véleményem:


1. 25 éves kor alatt az emberek többsége még naiv, az első komoly kapcsolatok gyakran több évig tartanak. És nem azért érnek általában véget, mert "biztos van jobb is", hanem a megszokás miatt egyre kevesebb energiát tesznek a kapcsolatba és emiatt szépen lassan kezd el kisiklani...


2. Inkább 25-35 között van az, amit a kérdező ír, de ott is jellemzően ismerkedős fázisban. Ilyenkor gyakori a "jó, végül is minden elvárásomnak megfelel, DE LEHETNE egy kicsit izmosabb/ nagyobb mellű/ izgalmasabb/ kereshetne többet stb. mert már hosszú távra akarok csak választani" hozzáállás. És ide tartozik az is, amikor pár hónap után mindkét fél kezdi az igazi oldalát is megmutatni a "kirakat" mellett (azaz kiderül hogy vannak hibái) és akkor a másik rögtön megretten és rohan is keresni a "tökéletest".

febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb válás azért következik be, mert a nők mindenáron férjhez akarnak menni, és idő előtt teherbe ejtetik magukat, aztán szegény pasas elveszi őket, pedig nem is akart nősülni. Utána nem csoda, ha elválik.
febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!