Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaljátok, hogy az érettebb gondolkodású és hozzáállású nők és férfiak elmennek egymás mellett?

Figyelt kérdés
Azokra az emberekre gondolok, akik tudják értékelni a másikat, támogatóak, képesek asszertíven kommunikálni egymással, képesek egymás vágyait kielégíteni, értelmileg is egy szinten vannak, megoldásorientáltak, felelősségteljesen gondolkodnak stb.
2023. aug. 9. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez sokszor igaz. Mert eleve aki már "érettebb gondolkodású" az hogy úgy mondjam "lejött a falvédőről", már nem lehet megvezetni hülyeségekkel, mert azonnal kilép onnan ahol ő nem érzi jól magát.

Így egy érettebb ember időben átlát olyan szituációkat amiből neki semmi pozitív érzése nem származik. Sokan ezért inkább egyedül maradnak, mert a szűrő működik, és alig marad (vagy nincs is) elérhető közelségben egy-két értékelhető partnerjelölt.

2023. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Hogy érted azt, hogy elmennek egymás mellett? Hogy nem találnak egymásra?
2023. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez nem igaz, mert aki normális az normálissal akad össze.

Miért adna esélyt olyan embereknek, akik csak lehúznák, kihasználnák? Csakis akkor vannak olyan egyenekkel ha valami nem stimmel velük se.

2023. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Igen

Inkább a húszéves üresfejű mimt az akivel lenne témájuk is, èrtelme is az egésznek.

2023. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. Igen.


1.

Magamon is ezt tapasztalom.

Bár nekem elég volt 1 negatív tapasztalat és több év megfigyelés, tájékozódás.


Azt is megértem, hogy sok embernek nem adatott meg a magas intelligencia, ami által képes gyorsabban levonni a következtetéseket, látni a viszonyokat és a viszonyulásokat, hatásokat és visszahatásokat, értékeket stb.


Tény, hogy van, akinek többféle tapasztalás kell, hogy lássa, értse, kire is van igazán szüksége. Illetve, hogy megismerje önmagát a tapasztalásokon keresztül.


Van, akinek elég a megfigyelés, hogy fel fogja, milyen az az ember, akinél az adott tulajdonság előnyös, szimpatikus stb. Vagy, hogy ő is felismerje a valódi igényeit más emberek tapasztalása által.

2023. aug. 9. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha elfogadjuk ezt az állítást, amit írtál, akkor szerintem a külsőségek előtérbe kerülése lehet az ok. Hogy az emberek, és ezek szerint az érett gondolkodásúak is, inkább választják a szépet, mint az okosat.
2023. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

#3:

Kit nevezünk normálisnak? Ez itt a kérdés?

A mai világban már nem találni olyan embert akinek ne lenne valamilyen lelki baja. Kinek nagyobb kinek kisebb.

Akiről azt gondoltam hogy normális (mert olyan a kép amit magáról mutat munka, magánélet, iskolázottság, hozzáállás stb. tekintetében), róla is idővel kiderült hogy van bőven lelki problémája ami még gyerekkorából eredeztethető, csak megtanulta ügyesen palástolni.

Úgyhogy lassan már nem lehet eldönteni hogy kit nevezünk normálisnak.

2023. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sokan egymásra találnak. Fel szokták ismerni egymást az ilyen emberek.
2023. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


Mindig kiderül, hogy a nő nem érett.

2023. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Valami hasonlót én is érzek: nagyon nagy probléma van ebben a társadalomban, amin szinte senki sem akar változtatni, mert ez így "jó".
2023. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!