Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is azt tapasztalja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is azt tapasztalja, hogy egyszerűen nincsenek boldog kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Mindenki csak együtt van, hogy ne legyen egyedül, vagy köti őket valami, gyerekek, hitelek és sokakról tudom is, hogy kifejezetten utálják egymást nemhogy nem szeretik.
jan. 19. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak boldog kapcsolatban emberek, olyan fele-fele a boldogtalanokkal.
jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem vannak. Tudok többről is.
jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Nekem sosem volt még párkapcsolatom, de azt látom/érzem, hogy az egész kapcsolatosdi csak egymás átb*ásából áll, hogy együtt viseljék a zemberek a szennyt, amit az életük során összelapátolnak maguk körül.
jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Nem látok bele mások kapcsolatába. Még egy gyengébb kapcsolat is jobb a semminél, de sokaknak egyáltalán nincs kapcsolatuk.
jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Honnan tudnám kívülről, milyen két ember kapcsolata? Nem érzem, amit éreznek.
jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
vannak
jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is ezt látom. Vagy csak az első pár hónapban boldogok. Utána már sok a súrlódás is.
jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem tapasztalom csak látom. Amikor ezek az emberek megkérdezik nekem miért nincs csak röhögök. Miért dobnám fel az életem a rulettre?! 😂 pls
jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy gondolom, hogy nem létezik olyasmi ezen a világon, hogy valaki állandóan napról napra boldog az életével. Nem úgy vagyunk "beprogramozva" egyáltalán. Az embert, mint fajt az vitte mindig előbbre, hogy sosem volt elégedett azzal amiben élt, azért nem vagyunk még mindig a barlangban. Ráadásul ha nem lenne rossz az életben nem tudnánk mi a jó, nem tudnánk értékelni!

Az, hogy vannak hullámvölgyek teljesen normális jelenség bármilyen kapcsolatban, a lényeg az, hogy túl tud-e rajta jutni valaki valakivel. Attól, hogy nincs annyi pénzed, vagy nincs gyereked attól még lehetsz boldog többnyire. A nehézség kell egy kapcsolatba. Ha nincs beleszoksz, megunod az egészet, nem tudod, hogy mennyire vagy fontos a másik számára. Úgyhogy kijelenteni, hogy valakiket csak a hitel, vagy gyermek köt össze látatlanban eléggé szélsőséges...

jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
Lenne ha a nők nem akarnának mindig wellnesezni menni nyaralni valamit venni stb.
jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!