Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is azt tapasztalja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is azt tapasztalja, hogy egyszerűen nincsenek boldog kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Mindenki csak együtt van, hogy ne legyen egyedül, vagy köti őket valami, gyerekek, hitelek és sokakról tudom is, hogy kifejezetten utálják egymást nemhogy nem szeretik.
jan. 19. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 de szingliként még mindig izgalmasabb és boldogabb az élet, mint párkapcsolatban. Legalábbis nekem. Egy kapcsolatot nem tudnék mondani, amit irigylek.
jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked, nekem meg jó párkapcsolatom van, szeretjük egymást (nemcsak szerelmesek vagyunk egymásba). Én elhiszem, hogy valakinek jobb egyedülállóként létezni inkább, de annak is vannak negatív oldalai. Mint minden másnak. Úgyhogy attól, hogy azt látja valaki, hogy másnak milyen jó szingliként/milyen rossz párkapcsolatban és fordítva nem biztos, hogy úgyis van, vagy örökkön örökké kitart az az állapot. Nincs tökéletes párkapcsolatra, boldogságra garancia. Pontosan ettől lehet szép, értékes az egész. Igazából a két felén múlik. Ha csak az egyik fél nem ápolja a kapcsolatot, nem harcol a másikért akkor annyi, minden összeomlik. De értelemszerűen ha mindketten benne vannak és főleg szeretik, tisztelik egymást akkor túl lehet lendülni a nehézségeken. Persze mindenki maga dönti el, hogy mi jó neki, viszont akkor se kéne mások életét alapul vennie szerintem.
jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

10

És mi a gond ezzel? Miért ne lehetne menni?

jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk azért gond mert sokba kerül!
jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Gyerekként sok mindent elláttam ls elhallottam a szüleim kollégáinak és ismerőseinek kapcsolataiból.

Egy kisgyerek előtt nem vigyáztak úgy a mondanivalójukkal, mint később egy fiatal felnőtt előtt.

Szerintem nincsenek folyamatosan boldog kapcsolatok, olyanok vannak amiket valami miatt sikerül egyben tartani és megjelenik a boldogság is egy egy pici időszakra, de a sok keserűség és szenvedés is.

jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
De vannak, csak ők nem áradoznak arról, hogy mennyire jó minden, a panaszkodókat előbb észreveszed.
jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

14

És? Még mindig nem értem. :D Ha a nő kifizeti a saját részét, akkor mi a gond? (Ha nem akarja, azt megértem) Nem lehet mindig a négy fal között lenni és filmezni, vagy parkokat járni huszadjara.

jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!