Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy leélni egy egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy leélni egy egész életet hogy soha nem leszek szerelmes senkibe ? , soha nem lesz párkapcsolatom , soha nem mondom azt egy nőnek hogy : Szeretlek, köszönöm hogy vagy nekem vagy te vagy életem legszebb leggyönyörűbb ajándéka

Figyelt kérdés

#Szerelem teljes hiánya
febr. 6. 18:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

8-assal tökéletesen egyetértek. Férfiként nem élhet az ember az öncélúan. Mindig kell lenni valami amiért lehet küzdeni, legtöbbször ez az ember családja, a felesége/párja, gyerekei. Ha ez nincs meg nincs túl osk motiváció, főleg ha valaki egész életében sikertelen volt a másik nemnél.

Bár én nem vagyok gazdag (kicsit sem), de nincs benne motiváció "fejlődni": nem hajtok karrier terén, mert minek, a mstani pénzből is vígan elvagyok, nem érdekel különösebben az egészségem sem, hétvégente piálok, cigizek, rohadok a gép előtt stb.

Amikor volt párom, olyasvalaki akivel le tudtam volna élni az életem máshogy gondolkodtam. Ott volt bennem céltudatosság, motiváció, soha nem unatkoztam és nem voltam konstans fáradt és kedvetlen.

febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De miert elnel igy?
febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!