Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Help! Tökre szeretnék párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Tökre szeretnék párkapcsolatot meg szerelmes lenni de félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Természetesen voltak már kapcsolataim kb 2 éve. De nem merem át adni magam az érzésnek néha ugy vagyok vele hogy tök jó nekem egyedül el vagyok így néha meg megszáll azaz érzés hogy tök egyedül vagyok mindenkinek van körülöttem párja. Tartok attól hogy bárkit is közelebb engedjek magamhoz, félek a csalódástól attól hogy el rontok valamit. Pedig szeretném ha valaki szeretne. Mi a véleményetek erről? Valami tanács esetleg? Hogyan kellene cselekednem?

21/L



2022. jún. 9. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Önsorsrontás, ez a véleményem. Azt tanácsolom, hogy mindent amitől félsz és mindent amire vágysz vegyed úgy, hogy a valóságod/épp most történik/a tiéd. Ha ez így van, akkor vedd észre, hogy ezek tökre grammra pontosan kioltják egymást, így "0-ra jössz ki" azaz nincsen semmi olyanod, amitől félned kellene. Ha nincsen amitől félned kellene, akkor fogd magad, aztán válassz azok közül egyet amit szeretnél és azt helyezd a figyelmed fókuszába. Onnan meg már gondolom tudod vagy elképzelted, hogy mi a teendő.
2022. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez normális dolog, hogy félsz a csalódástól. De a túlzott aggódással nem segítesz magadon csak ártasz vele. Hogy mit csinálj? Ülj le egyszer nyugodtan, és szépen gondolod végig, hogy mégis mitől félsz, vagy miért lenne jobb kapcsolatban. Hibázni meg mindenki hibázik, jobb esetben ebből tanulni fogsz. De a lényeg, hogy ne agyald túl a dolgokat, az mindent megöl.
2022. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nincs senki a láthatáron teljesen feleslegesen őrlődsz ezen. Ha lesz valaki aki tetszik neked, vagy találkozgattok, akkor el lehet gondolkodni rajta, hogy meg szabad-e bízni benne, de így? Tényleg csak önsorsrontás.
2022. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy bazira nincs önbizalmad, és ilyen helyzetben nagyon jól teszed, ha nem kezdesz kapcsolatba, mert még annál is rosszabb sülne ki belőle,mint amitől legjobban rettegsz.


Szóval ezen kéne dolgoznod, hogy meglegyen az az önértékelésed, az a magabiztosságod, amibe egy kapcsolat eseményei nem tudnak beleszólni. Rajtad múljon, hogy hogyan érzed magad, ésne a környezeteden! Ezt érd el, akkor leszel kész kapcsolatra.

2022. jún. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!