Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy leélni egy egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy leélni egy egész életet hogy soha nem leszek szerelmes senkibe ? , soha nem lesz párkapcsolatom , soha nem mondom azt egy nőnek hogy : Szeretlek, köszönöm hogy vagy nekem vagy te vagy életem legszebb leggyönyörűbb ajándéka

Figyelt kérdés

#Szerelem teljes hiánya
febr. 6. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, de minek?
febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amúgy se mond ilyet senki. És persze, ezer és egy életcélja lehet az embernek.
febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Le. Nem mindenkinek adatik meg a szerelem, főleg a viszonzott. Ettől egy idő után a lelkünk egy darabja lehet, hogy "meghal", ezt egyéne válogatja, de az élet megy tovább 60-70-80 éves korig.
febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha úgy érted, hogy van-e értelme úgy leélni egy életet, hogy sose leszel szerelmes: hááát, ha találsz valamilyen fontos célt, ami 100%-ban leköt, akkor igen. Egyebekben jó eséllyel depis leszel...


Ha úgy érted, hogy van-e olyan, akire sose talál rá a szerelem (mert hallottad azokat a f@szságokat, hogy "előbb-utóbb jönni fog, csak egy váratlan pillanatban" vagy "mindenkinek van párja, csak kérdés, mikor találtok egymásra"), akkor van egy rossz hírem...

febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Állítólag azok akik nem élnek párkapcsolatban azok rövidebb ideig élnek mint azok akik párkapcsolatban élnek . 🤔
febr. 6. 19:19
 6/12 A kérdező kommentje:
Vagy csak nincs bennem olyan alapvető emberi érzés hogy szeretni tudjak valakit🧐
febr. 6. 19:23
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, az alacsony pasik többsége úgy éli le. :(
febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#5: Ez tény, magamon is tapasztalom. Amikor boldog párkapcsolatban voltam, akkor jobban vigyáztam az egészségemre, jobban hajtottam extra dolgokra (pl. munkában), mert volt "koncepció": most még kapcsolat, de utána házasság, gyerek stb., szóval úgy érzed, hogy nemcsak magadért élsz. Illetve fontos, hogy van kivel megosztani a jó dolgokat, illetve nehéz időkben van, aki támogasson.


Most, hogy lassan egy éve senki sincs láthatáron (és már nem vagyok fiatal, ezért esély sincs sok), kezdem elengedni a dolgokat. Minek hajtsak több pénzre, ha most is csak a fizetésem 1/6-át költöm el?Minek menjek nyaralni, ha nincs kivel? Hogy egyedül nézzem a sok boldog párocskát a trópusi naplementében? Most olvastam, hogy kijött '24-es Mustang. A Dark Horse kivitelből szalonból tudnék 2-t venni, anélkül, hogy megérzeném a napi életvitelben. Csak a mostani kocsimmal is évi mindössze 7ezer kilométert megyek...

Közben napi 1 dobozzal szívok. Tudom, hogy káros, de szó szerint csak ennyi örömöm van az életben. Alkoholista csak azért nem lettem, mert a piától csak még sz@rabbul érzem magam. (Szorongásra jó lenne, de én nem szorongok.)

febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Legalább a top 0.1%ban vagy fizu tekintetében. Ez azért nem rossz
febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nőként vagyok így

Nekem csak platoi szerelmeim vannak

febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!