Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi történt ? Nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blacko99 kérdése:

Szerintetek mi történt ? Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nincs nagy tapasztalatom a társkeresésben.

Egy lánnyal ismerkedtem meg a munkahelyem,úgy hogy észrevettem hogy néz és odajött letagadni ezt.

Ez után elkezdtünk beszélgetni barátilag de egyik fél sem nyitott a másik felé úgy igazán barátságnál több irányba de sűrűn próbálta felvenni a szemkontaktust és kaptam tőle többször olyan üzenetet hogy "hálás értem😍"vagy céges bulin bókolt hogy nagyon elegáns vagyok,és észrevettem hogy jegyzett meg velem kapcsolatban több dolgot amit megemlítettem neki(pl bódi tesós nyakláncban látott egyszer és közösségi médiában kitettem ezzel kapcsolatban képet és egy hét után is visszakérdezett hogy ez az előadásról van?) vagy elsők között nézte meg a sztorikat többször is amit kitettem.Amikor a lányokról kérdeztem pedig lesütött fejjel senki sem volt neki szimpatikus akit megemlítettem neki(két eset).Nem mertem elhívni randira mert nagyon kapós lány és úgy gondoltam hogy nem vagyok neki elég jó,időközben lett egy barátja ami a hiányával kiegészítve(elköltözött és felmondott) kihozta belőlem írásban az érzéseimet iránta.Annyit írt hogy "nem jó ez így nem tudunk így barátok lenni"ez után sajnos dacból válaszoltam és azóta nem beszéltünk.Szerintetek érdemes várni és egy idő után kezdeményezni hogy beszéljük meg a helyzetet vagy hagyjuk az egészet? Ha igen merjek kezdeményező lenni vagy a barátságot próbáljam megmenteni?

25F


febr. 4. 00:18
 1/4 anonim válasza:
83%

Szerintem ne ilyen beszűkült LÁTÓMEZŐBEN élj. Most konkrétan miért hibáztatod magad? Mert feltettél egy kérdést?


Én a 27 évem alatt megtanultam hogy mi az időhúzás és az időpocsékolás. Alapból ne a lányok körül forogjon a világod, főleg ne "egy" átlagos lány körül. Ne egy lány irányítsa az életed, gondolatod és érzelmed, hanem a siker, haszon, anyagiak. Ha akarsz valamit egy nőtől, győződj meg róla, hogy elég komolyan veszel dolgokat. Szerintem túl könnyen elcsábítható vagy és manipulálható. Még egy egyszerű dolgot se tudsz kitörések nélkül lekezelni. Így ne várj csodákat. Ne csak a sarokig nézd a lehetőséget, hanem derítsd fel rendesen a területet, mert lehet találsz jobban hozzád valót.

febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Várt rád egy csomó ideig, nyitott volt feléd, te nem kezdeményeztél. Lett neki más, most meg hirtelen rájössz, hogy mégis kéne... ez borzasztó gyerekes, ő nem egy játék, te meg nem ovis vagy.

Megírtad neki, ő megmondta, hogy elkéstél, innentől zárd le a dolgot, és hagyd békén, hadd élje az életét. Van párkapcsolata, amihez innentől semmi közöd.

febr. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Balf@sz vagy. Most még ide jössz sajnaltatni magad. Ott volt a lehetőség, miért nem éltél vele?
febr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Legközelebb, egy másik lánynál, te udvarolj és légy rámenősebb. Ha én lennék ez a lány és egyedül maradnék, akkor se kellenél, mert számomra férfiatlan ez a tötymörgés.
febr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!