Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy Budapesten már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy Budapesten már 1,8x annyi férfi lakik mint nő a társkeresésben aktív korosztályokban? Emiatt nem talál magának barátnőt a férfiak fele?

Figyelt kérdés

Biztosan mindenkinek ismerős az a jelenség, hogy sétál valahol Budapesten mondjuk a belsőbb kerületekben és magyar szót alig hall, de az is ugyanolyan ismerős lehet hogy ezeknek a többsége bizony férfiból van, nem nőből. Olvastam erről egy cikket, hogy becslések szerint - ami természetesen sosem lesz hivatalos - már majdnem kétszer, 1,8 szor annyi a férfi Budapesten a 20-as, 30-as, 40-es korosztályokban mint amennyi nő van.

És most hogy mit értünk az alatt hogy ott él? Azt hogy ott fekszik le és ott kel fel. Akkor lakik ott valaki ahol. Teljesen mindegy hogy hova van bejelentve az állandó lakcíme, mert az a mai világban szinte mindenkinek máshol van. Nagyon sok Nyugat-Európai férfi (vagy bevándorló) kap Nyugati országokból 1000-1200 Euro szociális segélyt, amit bárhol elkölthet. És mivel a magyar ingatlanpiac az teljesen szabályozatlan, semmi felülvizsgálat vagy állami beavatkozás vagy egyáltalán rálátás sincs arra hogy ki hol lakik, ki kinek adja ki a lakását, még adózni sem kell valójában utána, ezért nagyon sok külföldi férfi meglovagolja ezt. Tehát hogy külföldről kapja a pénzt az államtól és itt költi el. Miközben az állandó lakcíme pedig a szüleinél van valahol Németországban, Hollandiában vagy Nagy-Britanniában stb.


Tulajdonképpen emiatt van az, hogy a magyar férfiak felének ezekben a korosztályokban egyáltalán nem jut semmilyen nő, miközben a magyar nők fulldoklanak a rengeteg ajánlattól? Szó szerint ezer levél is érkezhet egy nap egy átlagos társkeresőn is férfiaktól.


febr. 3. 10:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
10. Szerintem jelentkezz a ksh-ba statisztikusnak mert fantasztikus pontos méréseket tudsz csinálni az utcán, pl. nemek arányában így akkor teljesen felesleges a különböző statisztikai módszereket alkalmazniuk
febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon sok Nyugat-Európai férfi (vagy bevándorló) kap Nyugati országokból 1000-1200 Euro szociális segélyt, amit bárhol elkölthet." igen, ezt a nyugati viszonylatban "hatalmas" összeget nyilván utazgatásra és a budapesti nőkre költik a bevándorlók, mert helyben aztán nincsenek sem bevándorló/vendégmunkás nők, sem olcsó prostituáltak. Enni meg nem esznek, nem fizetnek sem lakbért, sem rezsit, inkább éhenhalnak, csak hogy elérjék a céljukat: elszedni a budapesti incelek elől a nőket, hiszen minden nő csak arra vár, hogy egy segélyen élő csöves felcsípje.
febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekel, hogy hol és mire adnak 1000-1200 euró segélyt fejenként. Megyek én is! Ahol fiatal, egészséges, munkaképes férfiakat a semmire meg bemondásra így kitömnek pénzzel, az engem is érdekelne. Mondjuk ha ez így van, akkor teljesen hülyék azok a bevándorló férfiak, mivel Budapesten egy albérlet drágább, mint például egy kelet-német kisvárosban, a kaja is nagyjából ugyanannyi, szóval nem igazán értem, hogy miért nem marad ott, vagy miért nem ott költi el a pénzt, ahol sokkal többet ér.
febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, hidd el nekem, hogy társkereső férfiként Budapest az ország többi részéhez képest maga a Kánaán.


Pár éve (amikor még több lelki erőm és motivációm volt) Debrecenből Bp-re jártam fel randizni, mert ott elég felcsapni a Tindert és 1-2 napon belül már lehet is szervezni a személyes találkozót. Nem tudod, milyen az, amikor még a reggeli kávéd sem iszod meg, de elfogynak a profilok (5-6 db nőt ad be, 25-35 között, 30 km-es körzetben, ezek többsége is vállalhatatlan). Volt már olyan heted, amikor a korban hozzád illőek közül (pl. én 36 vagyok, a 30-35 évesekre célzok) senkit sem húztál jobbra? Nem matchről beszélek, és nem arról, hogy téged nem húznak jobbra (természetesen ezek sincsenek)! Hanem arról, hogy te nem húztál jobbra senkit, mert egyszerűen nincs kit, mert van 3-4 zsírdisznó, tetovált proli, többségüknek gyerek is, és kész, ez az online felhozatal.


Személyesen? A Körúton belül vagy a Duna mentén bármelyik igényesebb szórakozó vagy kiülős helyen egy este alatt több szép és (ránézésre) normális nőt látok, mint itt egy év alatt összesen.


Szubjektív példa: a gimnáziumi és egyetemi évfolyamtársak közül az ismerős nők kb. 80%-a elhagyta a várost (Bp vagy külföld). Idősebb kollégák gyerekei közül a lányok szinte mind Pestre mentek továbbtanulni.


Én amondó vagyok, hogy akinek Budapesten sem megy, annak a világon sehol máshol sem fog menni.

febr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
#13 ilyen nyilván nincs, ahol adnak segélyt, az feltételekhez kötött, például minimum helyi bejelentett lakhatáshoz, az egy dolog, hogy egy bevándorló sem olyan hülye, hogy drágábban éljen Budapesten, mint ahogy a segélyt adó országban megtehetné, de egy állam szociális rendszere sem olyan hülye, hogy bemondásra segélyt adna, és ne ellenőrizné, hogy betartja-e a segélyezett a feltételeket.
febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

14-es

Nem azt mondtam, hogy Debrecenben jobb a helyzet. Igazából ott is szar. Tele van bevándorlóval és azok is szinte csak férfiak.

Meg eleve is Budapest túl nagy, túl nagy vízfej ahhoz hogy az itteni helyzet ne befolyásolja az egész ország helyzetét.

De attól még hogy nem csak itt szar a helyzet az országban, az még nem változtat a tényeken, hogy Budapesten már lassan kétszer annyi a férfi valójában mint a nő.

febr. 3. 12:51
 17/31 anonim ***** válasza:

Én értek félre valamit, vagy itt most tényleg arról megy a vita, hogy €1000-1200-ból Bp-en olyan jól meg lehet élni, hogy az embernek csak csajoznia kell mellette?!


Mert ez kb. arra elég, hogy egy átlagos(an xar) albérletben ne haljon éhen az ember és ha néha vesz ruhát, akkor 1-2 hetente egy nem túl felvágós helyre ki tudjon moccanni... Ebből családot alapítani (akkor is, ha a nő normálisan keres), lakást vagy kocsit venni kvázi lehetetlen, még Kelet-Mo.-n is, ha nem a putris élet a cél.

(#14 voltam)

febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
A kérdező egyértelműen troll, nem érdeklni semmi tény, csak a saját téveszméjét hajtogatja.
febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

1000-1200 Euro valóban nem sok, és valóban drágább Budapest már mint egy 500 ezer fős német nagyváros mint Drezda, Lipcse, Dortmund, Essen, Duisburg stb.

De ettől még sajnos felkapott buli város, és itt úgymond a haverjaival lakhat valaki nem mamahotelben, úgy hogy egyáltalán nincs bejelentve így semelyik állam nem látja hogy valójában itt van de a segélyt meg más országból kapja.

Ami azt illeti, én egyre inkább azt látom, hogy elviszi minden pénzüket ezeknek az albérlet és az alap megélhetés, még úgy is hogy többed magukkal laknak. Sokszor látom, hogy be se mennek már helyekre csak az utcán lézengenek, mert az ingyen van. Ezért is van az, hogy sorra zárnak be a vendéglátó helyek Pesten, mert már ezeknek az itt lézengő külföldieknek is drága lett és spórolnak rajta. Inkább az utcán szatírkodnak.

febr. 3. 13:01
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

#19-hez: Örülök, hogy ezt magadtól leírtad. Mert így tovább is mozdulhatunk ahhoz a gondolatmenethez, hogy akkor miért tartod ezeket az "utcán szatírkodó", többedmagukkal élő hapsikat rád nézve konkurenciának?


Mert ezek a normális nőknek kapcsolati szempontból "nem létezőnek" számítanak, ergo a te esélyeid nem változnak, mindegy, hogy 10ezer vagy 1 millió ilyen migráns van a városban...

febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!