Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten miért van sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten miért van sokkal több férfi az utcán, buszon, metrón, villamoson mint nő, a fiatal korosztályokban?

Figyelt kérdés

Nem hasraütés szerűen mondom, elkezdtem egy nagyobb forgalmi csomópontnál számolni az elhaladó és leszálló embereket és számoltam hány 40 alatti de felnőtt embert látok és milyen a nemek aránya. 100 nőig számoltam, és találjátok ki hány hasonló korú férfit számoltam addig? 189-et. Ennyivel több volt a férfi.

És akkor még csak az utca és tömegközlekedésből vettem mintát, nem az éjszakai szórakozóhelyekből ahol szinte csak férfiak vannak.

Budapesten a nők bezárkózva élnek, már ha tényleg léteznek egyáltalán olyan számban ahogy a hivatalos statisztika nyilvántartja őket? A KSH statisztika szerint is több a férfi, de nem ennyivel.

Meg tudom érteni, hogy Budapest koszos, mocskos, hajléktalanokkal teli, állott pisi és kaki szagú, lehangoló utcáin a nők nem szívesen járkálnak csak ha muszáj. Erre mondják, hogy "nem leányálom". Összehasonlítva mondjuk Béccsel ami szép tiszta, és ott érdekes módon sokkal több nő is van az utcákon, tömegközlekedésen.

Szóval a kérdés, a nők Bp.-n rejtőzködő, bezárkózott életstílust élnek, vagy tényleg ennyivel több a férfi mint a nő, mint ahogy számoltam, a statisztikák meghamisítottak? Melyik az igazság?


2023. ápr. 2. 12:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Honnan tudod, ki 40 alatti?
2023. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
De érdekes. Én éppen nőt látok többet buszon utcán boltban mindenhol.
2023. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon unalmas életed lehet, ha erre ennyi időt szánsz.
2023. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
És "nagyobb forgalmi csomópontnál" hogy tudtál egyszerre nőket és férfiakat is számolni? Csak ott álltál az út közepén, feltartva mindenkit?
2023. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

A nők valószínűleg otthon főzték a vasárnapi ebédet, szaggatták a nokedlit, illatosra mosták a szennyes ruhát, vagy matekleckét írtak a gyerekkel. Mint hétvégén úgy általában.

Adok egy tippet: suli és ovi előtt számolgass reggel 6 és 8, délután 14 és 17 között. Alig lesz férfi, csupa fiatal, 40 alatti nő lesz ott, gyerekkel.

2023. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
1%

Mert kocsival vitetik a bulájukat. Fuck logic.


”Meg tudom érteni, hogy Budapest koszos, mocskos, hajléktalanokkal teli, állott pisi és kaki szagú, lehangoló utcáin a nők nem szívesen járkálnak csak ha muszáj. Erre mondják, hogy "nem leányálom". ”


Ez csak a te álomvilágodban van így. Szívesen járkálnak ők azokon a koszos utcákon, akár éjjel is, akár félmeztelenül is.


”Összehasonlítva mondjuk Béccsel ami szép tiszta, és ott érdekes módon sokkal több nő is van az utcákon, tömegközlekedésen.”


Lehet Bécs tisztább, de ott is megvannak a veszélyesebb kerületek.

2023. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én a munkám miatt gyakran járok Bécsbe, rendszeresen, sőt volt is hogy egy évig ott éltem mert oda rendelt ki a cég. Ég és föld összehasonlítva Budapesttel.

Budapest nem csak koszos, csöves, lepukkant de mindig vannak rosszarcú alakok akik beléd kötnek, vagy kéregetnek agresszívan, meg a sok kokeró. Sok a büdös ember meg az ápolatlan a tömegközlekedésen stb. Bécs meg szép, tiszta, fejlett, minden ember kulturált, jól öltözött, ápolt, egyetlenegyszer nem kötöttek belém ott, egy kezemen meg tudnám számolni hányszor kéregettek évek alatt. Nincsenek veszélyes kerületek sem, az csak egy propaganda.

2023. ápr. 2. 12:57
 8/24 anonim ***** válasza:
37%

7!


Az a szánalmas propaganda, amit te tolsz.


Vannak veszélyes kerületek, mint szinte mindenhol. Rosszarcú alakok is vannak, főleg Bécsben. Csövesek szintén majdnem mindenhol. Szerencséd volt, ha eddig nem kötöttek beléd.

Pesten is vannak szép, tiszta kerületek. Te hazudozol itt jobbra-balra.

2023. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

6

Tiszta szerencse, hogy Budapesten nincsenek veszélyes környékek. :D

2023. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Oké két csillagos, mutass már nekem egy veszélyes környéket Bécsben. :) Nem kell egy egész kerületet, csak egy veszélyes utcát mutass, azzal is beérném.
2023. ápr. 2. 13:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!