Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten miért van sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten miért van sokkal több férfi az utcán, buszon, metrón, villamoson mint nő, a fiatal korosztályokban?

Figyelt kérdés

Nem hasraütés szerűen mondom, elkezdtem egy nagyobb forgalmi csomópontnál számolni az elhaladó és leszálló embereket és számoltam hány 40 alatti de felnőtt embert látok és milyen a nemek aránya. 100 nőig számoltam, és találjátok ki hány hasonló korú férfit számoltam addig? 189-et. Ennyivel több volt a férfi.

És akkor még csak az utca és tömegközlekedésből vettem mintát, nem az éjszakai szórakozóhelyekből ahol szinte csak férfiak vannak.

Budapesten a nők bezárkózva élnek, már ha tényleg léteznek egyáltalán olyan számban ahogy a hivatalos statisztika nyilvántartja őket? A KSH statisztika szerint is több a férfi, de nem ennyivel.

Meg tudom érteni, hogy Budapest koszos, mocskos, hajléktalanokkal teli, állott pisi és kaki szagú, lehangoló utcáin a nők nem szívesen járkálnak csak ha muszáj. Erre mondják, hogy "nem leányálom". Összehasonlítva mondjuk Béccsel ami szép tiszta, és ott érdekes módon sokkal több nő is van az utcákon, tömegközlekedésen.

Szóval a kérdés, a nők Bp.-n rejtőzködő, bezárkózott életstílust élnek, vagy tényleg ennyivel több a férfi mint a nő, mint ahogy számoltam, a statisztikák meghamisítottak? Melyik az igazság?


2023. ápr. 2. 12:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
12%

Tudod hol vannak busz helyett a fiatal nők ?


A gazdag chedek melett ülnek a luxusautókban.

2023. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

21!


Így-így!

2023. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én pl ritkán mozdulok ki a városba, max heti kétszer az oraim miatt. Egyébként home officeban dolgozom és a városba járkálas helyett kirándulni szoktam.


24N

2023. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mostanában szerintem a fő okok az alábbiak:

- a nők többsége testfelépítés miatt nem tud nehéz fizikai munkát végezni, ezért többen vannak közöttük, akik szellemi munkát végeznek, azt meg jobb helyeken nyilván bizonyos érthető kivételekkel (pl. orvos, védőnő stb.) home office-ból végzik, mert covid alatt megtanultuk, hogy egy csomó munkához felesleges bebumlizni az irodába... fizikai munkát meg nem lehet home office-ból csinálni, abból több a férfi

- attól még, hogy fiatalabb a korosztály, bőven közöttük olyan, akinek már van gyereke - ált. a kicsi gyerekkel az anyukák maradnak otthon

2023. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!