Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Esélytelen Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen Magyarországon találnom extrém nagy méretű,200 kg körüli társat?

Figyelt kérdés

Csak az ilyen testalkatú nők vonzanak,tetszenek.

Tudom,hogy furcsa az ízlésem a legtöbb ember számára,de ez már nem fog változni.Normál alkatú/183 cm,88 kg/férfi vagyok.

Kérem csak az írjon,aki segíteni próbál,cinikus megjegyzésekkel nem segítenek.



jan. 30. 12:02
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Ha ez téged megnyugtat,elfogadom.Szerencsére az ismerőseim tudják,hogy teljesen normális vagyok.Itt ezt bizonygatnom teljesen felesleges.
febr. 2. 13:08
 32/46 anonim ***** válasza:
70%
31-es nem nyugtattál meg, szerencsére az ismerőseid is beteg emberek. Jó lenne segítséget kérned.
febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Két diplomám van,szeretnek,elismernek.Elfogadták,hogy a kövér nőket szeretem.Részemről a téma lezárva.Nem vitatkozni akarok,hanem partnert találni.
febr. 2. 13:20
 34/46 anonim ***** válasza:
Azért a fiús alkatot/lapos mellet ne hasonlítgassuk már a kórasan elhízott emberekhez. Az egyik alkati adottság, a másik súlyos mentális és fizikai betegség. Aki kifejezetten egy betegséget, kóros állapotot lát vonzónak, az ezzel nem rendelkező embereket meg nem, azt hívják fétisnek.
febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
78%
33-as a két diplomád csak ijesztőbbé tesz, igazi szociopata tendenciák érvényesülhetnek nálad. Jó lenne ha segítséget kérnél, neked nem partnerre van szükséged hanem terápiára.
febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
33- na ok, azért ezt a két diplomát te sem gondolod szerintem komolyan, hogy valaki elhiszi ilyen katasztrofális helyesírással meg írásképpel, ami neked van.
febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Pedig igaz lehet utolsó, a kérdező írta valamikor régebben, hogy tanár.
febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyet, bár van egy gyereke de a pasija mindig lelép….
febr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
37-es ha tanár akkor Isten irgalmazzon nekünk....ez nem normális hiába akarják annak beállítani. Beteg a kérdező.
febr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

36-os: írd meg,hol van benne rengeteg helyesírási hiba!

Isten irgalmazzon neked!

febr. 4. 17:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!