Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Esélytelen Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen Magyarországon találnom extrém nagy méretű,200 kg körüli társat?

Figyelt kérdés

Csak az ilyen testalkatú nők vonzanak,tetszenek.

Tudom,hogy furcsa az ízlésem a legtöbb ember számára,de ez már nem fog változni.Normál alkatú/183 cm,88 kg/férfi vagyok.

Kérem csak az írjon,aki segíteni próbál,cinikus megjegyzésekkel nem segítenek.



jan. 30. 12:02
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Egyetértek azzal,hogy egy kövér nőnek is lehetnek igényei,ez természetes.

De az említett nőnek senki nem felelt meg,ráadásul primitív stílusban válaszolt.Egyszerűen fogalmazva buta volt.

jan. 30. 14:05
 12/46 anonim ***** válasza:

Egy 120 kilós koca nem lenne elég?

Az is nagyon kövér

jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Nőt keresek,és 200 kg körülit.
jan. 30. 16:37
 14/46 anonim ***** válasza:
Eddig elég volt 160 kilós nő is, lejjebb kéne vinned a súlyhatárt, nem feljebb.
jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

Most is elég lenne....

Azért írok kilót,mert ha extra molettet írnék,akkor 80-90 kg-os nők írnának,akik kicsik nekem.Nyilván nem állítom mérlegre azt a nőt,akivel találkozom.A zsánerem 150-220 kg-os,ápolt,kedves nő.

jan. 30. 20:02
 16/46 gabor49 ***** válasza:
na mar megint ez a hülyeség kinek kéne már 200 kg os partner elhanynam magam
jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Nekem kellene!Én meg sovány nővel nem jönnék össze,mert nem tetszenek.

A hatalmas,puha női test számomra sokkal szebb és izgatóbb!

jan. 31. 10:32
 18/46 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mehetnél innen valami ilyen tematikájú fórumra, vagy tényleg pszichológushoz, amit töröltettél igazi jó hisztérika módjára. :)


Érdekes, ha valaki kiírna olyat, hogy ő rákbetegekhez, vagy olyan drogosokhoz, akiknek már hullanak ki a fogai, esetleg vöröslő fejű alkoholistákhoz, önromboló elmebetegekhez, vagy sztómásokhoz vonzódik, akkor szanaszéjjel lenne oltva.

Pedig ez is ugyanaz. Egy 150-220 kilós nő már nem a duci, hanem a súlyosan veszélyes kategória.

Ha nem fogy le, akkor borítékolható, hogy meghal, méghozzá hamar, erősen idő előtt.

Mozgásában korlátozott, ízületei szét vannak terhelve, és több hajlata is erősen pállott.

Ha ekkorára hízott, akkor vagy komoly egészségügyi problémája van, vagy pszichés betegsége, drasztikusan függő viszony az étellel, binge-eating, érzelmi evés, vagy hasonló.

Nem egészséges erre izgulni, és potenciálisan árt egy ilyen ember, mint a kérdező, mert ha talál ilyen nőt, akkor nem fogja támogatni a fogyásban, mert neki még egy egy 90 kilós nő - ami szintén erősen túlsúlyos, nem egészséges - is KICSI.

Legalább lenne gerinced ahhoz, hogy ha lenne egy 200 kilós barátnőd, aki le akar fogyni, akkor elhagynád, vagy megpróbálnád akadályozni, kérlelni őt, hogy ne tegye?


Lehet engem vonyítva jelenteni, attól még kártékony és beteges a kérdező.

Azért nem ítélkezem, hogy ilyen nőkhöz vonzódik, biztos van valami lelki oka, de ez nem egy normális dolog, amit el kell fogadni, mint ahogy azt se fogadja el az emberek többsége, ha valaki a széklethez vonzódik, vagy a példákon is kiakadna itt mindenki, amit írtam.

Ez már olyan parafília, amit szexuálpszichológussal illene feltárni, mert potenciálisan kártékony.

Arra izgulsz, ha valaki fél lábbal a koporsóban van, és rendszeresen belerecskázol jelképesen ebbe a fórumba, látszik, hogy élvezed leírni, hogy te mennyire bizseregsz a hatalmas, puha testre.


Ki lehet moderáltatni megint, de újra be fogom írni úgyis.

Kvára nem normális ez és kész.

jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
#18 volt ilyen barátnője, a 7-es alatti linken ki is fejtette, hogy "sajnos" a csaj az egészsége miatt elkezdett fogyni, ezért elhagyta. Jól látod, konkrétan emberek életére veszélyes potenciálisan az ürge a szexfétise miatt.
jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Jól eltorzítottátok a dolgokat.Egyrészt én is tudom,hogy finoman fogalmazva nem hétköznapi az ízlésem.Azt is elfogadom,hogy legtöbben furcsállják.Viszont egy kövér nőt drogosokhoz,rákos betegekhez,elmebetegekhez hasonlítani nagyon durva túlzás.

Valóban volt közel 200 kg-os kedvesem.Nem én miattam lett ekkora,így ismertem meg.Közel sem volt annyi egészségügyi problémája,mint azt feltételezik az ekkora súlyú nőkről.A cukra volt kissé magasabb,nem számottevően.Emellett dolgozott,házi munkát végzett,sétáltunk stb.

Ezt azért írom le,mert sokan azt hiszik,hogy egy ekkora nő már mozogni sem tud.Ez óriási tévedés!

Ha hiszitek,ha nem,nem vagyok sem abberált,sem beteg.

Ilyen az ízlésem,elismerem,hogy másoknak ez "nem normális".

Az,hogy mások életére veszélyes vagyok,óriási ostobaság.

jan. 31. 12:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!