Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Esélytelen Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen Magyarországon találnom extrém nagy méretű,200 kg körüli társat?

Figyelt kérdés

Csak az ilyen testalkatú nők vonzanak,tetszenek.

Tudom,hogy furcsa az ízlésem a legtöbb ember számára,de ez már nem fog változni.Normál alkatú/183 cm,88 kg/férfi vagyok.

Kérem csak az írjon,aki segíteni próbál,cinikus megjegyzésekkel nem segítenek.



jan. 30. 12:02
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
".Nem én miattam lett ekkora,így ismertem meg." - nem kell a süketelés, egy anorexiás sem énmiattam lett az, ettől függetlenül normális ember abban fogja támogatni, hogy egészséges legyen, és ne haljon meg, nem pedig recskázni kezd rá, és nem hagyja el, ha egészséges súlyt ér el. Mentálisan ép, egészséges nő nem lesz 200 kg.
jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Az utolsó kiírásom ezzel kapcsolatban.Az exem hormonzavaros volt,gyerekkorától kezdve súlyosan elhízott.Sok gyógyszert szedett egész életében,amik inkább rontottak az egészségén.Egyetemet végzett,okos,intelligens nő volt.Sok férfival ellentétben én nem cikiztem,gúnyoltam,hanem amiben tudtam segítettem.Arról,hogy lefogyjon már régen letett.

Gondolom te sokat recskázol,mert állandóan ezt emlegeted......

Részemről lezárva a téma.

jan. 31. 12:48
 23/46 anonim ***** válasza:
63%

De igen, aberrált és beteg vagy.

Te élsz tévedésben.

Remélem, utoljára írsz kérdést is a témáról.

jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
35%
#24 nő vagyok, így nehezen recskázhatnék, te perverz, vén hülye. Még a szövegértéshez is szenilis vagy már, húzz vissza a goldengate-re meg a rosszlányokra, ahol az ócska, filléres "kedveseidet" keresgéled.
jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Semmi mást nem szeretnék,mint találni ilyen hölgyet.

Nem akarok vitatkozni,veszekedni,nem azért írtam ki a kérdést.

Szerencsére van olyan ember,aki megpróbál segíteni privátban.Köszönöm!

febr. 2. 10:38
 26/46 anonim ***** válasza:
Ez akkor lenne korrekt ha te is felhíznál 200-ra!!!
febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Miért? Nem miattam lett ennyi kg,akit keresek.Azért keresek ekkora nőt,mert ez tetszik,ez vonz.Nyilván lehet bírálni az ízlésemet,de nem tudok változtatni rajta.
febr. 2. 11:50
 28/46 anonim ***** válasza:
54%
Beteg ember vagy kérdező.
febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az,csak más az ízlésem.Aki valamiben eltér a többségtől,már hülyének nézik.Aki a csontos nőket szereti az is beteg? Vagy a lapos mellű fiús lányokat?
febr. 2. 12:53
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

De az vagy. Mert van egy pont amin túl már nem normális valami és nem lehet azt mondani hogy "más az ízlésem". Ha azt írod tetszenek a kövér, elhízott nők, az még oké, de az is megáll olyan 100-120 kilónál MAX, és akkor már nagyon max. Te viszont megdupláztad a tétet a 200 kilóval. Ez irreálisan sok, ilyen méretű nőre izgulni nem normális, beteges.


Egyébként válaszolok a kérdésedre igen, a csontos, anorexiás nőkre izgulni is beteges. Nekem bejön a sovány/vékony lány de nem aki már anorexiás, az már taszít ha kilátszanak a csontjai.


A lapos mellű történettel összehasonlítani a 200 kilós zsírbálnát azért elég erős. Rengeteg lapos mellű nő van de hány 200 kilósat lát az ember? Na ugye.


Szóval fogadd el hogy fent valami nem százas nálad, drága jó kérdezőm.

febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!