Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Van egy férfi 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Van egy férfi 30 éves elmúlt, de otthon lakik a szüleivel, így ismerkednétek vele? Valamint azt elfogadnátok, ha majd akkor költözne ha lesz társa?

Figyelt kérdés
Azért lakik otthon mert gyűjt az önálló életre.
jan. 28. 22:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Jajj 30-as ne baßßál már fel, ekkora idiótasággal. MIÉRT ne lenne képes erre aki otthon él?? MIÉRT?? De tényleg miért ne?

Aki ezer éve külön lakik haverom egy ecsetet nem tudott megfogni, én aki otthon él, megtanultam mindent apámtól, nekem tök természetes volt, hogy járólapozunk, csempézünk, vizet szerelünk, fát vágunk, kertészkedünk, metszünk, szőlőt gondozunk, bort készítünk, savanyúságot gyártunk stb. Én tudtam készíteni az éppen aktuális kutyának ólat, voltak nyulaim, van sok macska stb.

Mindet tudom gondozni, tudok magamra főzni, ha szükséges.

Be tudok építeni egy ablakot, tudok vakolni, glettelni, festeni, csiszolni, falazni, szigetelni, meg tudom szerelni a biciklim, akár építeni is tudnék egyet. Tudok füvet nyírni, bozótot írtani, permetezni stb. Soroljam még?

Ez rohadtul nem azon múlik, hogy kivel élsz!

Azon múlik mire voltál rákényszerülve, vagy milyen közegben nőttél fel. Nekem tök természetes volt, hogy apámmal és a családtagokkal szinte bármit el tudunk intézni, meg tudunk oldani saját magunk is.

Így épült a nyaralónk, és szinte az összes ingatlan ami a család tuladjonában van így lett felújítva stb.

febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!