Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Van egy férfi 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Van egy férfi 30 éves elmúlt, de otthon lakik a szüleivel, így ismerkednétek vele? Valamint azt elfogadnátok, ha majd akkor költözne ha lesz társa?

Figyelt kérdés
Azért lakik otthon mert gyűjt az önálló életre.
jan. 28. 22:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%

Soha nem éltél még külön? Szerintem érdemes lenne kipróbálni a dolgot.


Anno az exem 37 évesen a szüleivel élt egy félresikerült kapcsolata után, igazából ebben nem volt semmi, nem akart új albérletre költeni.

jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%
Ha soha nem volt barátnőd akkor nem(csak) azért, mert otthon élsz az indok rá csak szólok.
jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Feleségem annó ismerkedett velem.
jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

Én is otthon lakom, már közelebb vagyok a negyvenhez mint a harminchoz.

Éltem külön is, de amikor előző kapcsolat véget ért, akkor vissza költöztem. Nem fogok azért 150 - 200-et költeni egyedül a semmire, hogy másoknak megfeleljek.


Ugyan úgy mosok, főzök és takarítok magamra, pénzt adok haza. A családommal vagyok, nem pedig 2-3 idegennel egy házban, ami szerintem nem lenne jobb.

jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
35%
Nem ismerkednék.
jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
47%

“ Valamint azt elfogadnátok, ha majd akkor költözne ha lesz társa?”


Én utálom ezt a hozzáállást. Ne hasznot akarjon húzni a kapcsolatunkból, főleg egy férfitől szánalmas ez. Én huszonévesen is inkább fizetek albit, minthogy mamahotelezzek. Én ezt rendesen szánalmasnak érezném, mintha nem lennék elég felnőtt az önálló életre.

jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Úgy értem, megismerkedik a nővel aztán majd közösen vesznek lakást.


Mert a mai világban nagyon drágák a lakások.

jan. 28. 22:48
 8/31 anonim ***** válasza:
43%
#7 jó az én barátomnak van vagy 6 ingatlana, nem arra várt, hogy majd valakin felcsimpaszkodik…neked sem erre kéne várni.
jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
Hát, közösen belemenni valakivel bármibe is... 2X estem pofára ez elmúlt pár évben, hitel maradt a nyakamra és még csak 26 vagyok. Ne alapozz a közös dolgokra.
jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%
Kösz a lepontozást, nekem nem hiányzik harmicasként, hogy idecuccoljon hozzám valaki anyuci mellől.
jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!