Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Van egy férfi 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Van egy férfi 30 éves elmúlt, de otthon lakik a szüleivel, így ismerkednétek vele? Valamint azt elfogadnátok, ha majd akkor költözne ha lesz társa?

Figyelt kérdés
Azért lakik otthon mert gyűjt az önálló életre.
jan. 28. 22:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
31%

Nem, mert ez azt jelenti, hogy a felnőtté válást (annak több konkrét lépését, erőfeszítését) meg akarja úszni.

Ahogy Bedő Imre mondja, pontosan úgy.


Majd akkor költözne, ha lesz társa - tehát ha talál egy pótmamát, akinek a fészkébe, a készbe majd beül, és aki ugyanúgy el fogja látni, mint a mama.


A nőknek egy felnőtt szerelmi partnerre van szükségük, nem játékbabát akarnak, aki HELYETT, akiNEK meg kell teremteniük a lakhatást, a kádmosást, a bevételt, stb.

jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
56%

7: De ha 30 évesen ez még kilátásban sincs?

Akkor még nyugodtan számolhatsz rá 8 évet, mire valaki közösen vesz veled lakást.

Te ismered a saját közegedet de az én közegemben 38 éves nőnek már saját lakása van egyedül.

Soknak már 23-24 évesen is. Otthonról megkapták a tőkét, a többire hitelt vettek fel.

jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Én exemmel akkor költöztem össze, mikor amúgy is költöznie kellett. Közösen néztünk albit, együtt alakítottuk ki. Ergo egyikünk sem a készbe ült bele. Az más kérdés, hogy együtt élve egy évet bírtunk. Érdekes mód nem a háztartási dolgokon bukott el a dolog, hanem sok elfajult veszekedésen. (sértődések)

A lényeg, hogy ebben a formában mindenki egyenrangúként került a lakásba, senki sem használt ki senkit. Utána nem tudtam volna fizetni egyedül egyet, így hazaköltöztem. Visszalépés? Az. Viszont rengeteg pénzt tudok félretenni. Nekem ez fontosabb, mint a nők elvárásainak megfelelni. Akinek gond, annak kalap-kabát. Szégyenkezni, magyarázkodni senkinek nem vagyok hajlandó.

jan. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
En biztos talalkozgstnrk,ha tetszel es szingli lennek. De nem vennek fel hitelt senkivel illetve hiteles lskadba nem koltoznek ossze
jan. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Ha összejönne valakivel egyből beleugrana a közös lakásvásárlásba? Kicsit abszurd. Én semmiképp se vennék feles tulajdonban lakást kapcsolatban sem.
jan. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
De megint minért arra asszociál mindenki (vagy a legtöbben) hogy a pasi a NŐHÖZ költözne??? HOL van ez leírva a kérdésben? A kérdező arra gondolot, hogy KÖZÖSEN a csajával majd elköltöznek albérletbe/vesznek lakást!
jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam ahogy a 16-os írta. Lesz állásom mert jelenleg álláskereső vagyok utána ismerkednek majd ha sikerül párt találni akkor veszünk közösen lakást tehát közös szerzemény. De nem albérletre gondoltam.



A 12-es válaszolónak még annyit hogy saját lakással nagyon kevés embernek rendelkezik.

Hitelt vesz fel az illető örökre eladósodik.

jan. 29. 09:24
 18/31 A kérdező kommentje:

Meg albérletbe menni kidobott pénz nem éri meg.


Előző válasznál elírtam nagyon kevés ember rendelkezik így gondoltam. Elnézést az elírásért.

jan. 29. 09:32
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Csak ezzel tudod mi a gond kérdező?

Hogy mivel szüleiddel élsz, ezért nem éltél még soha egyedül, ergo nem is tudsz magadra főzni, mosni, takarítani feltételezem, és te csak akkor költözöl el, ha majd lesz egy csajod, aki (megint csak feltételezem) majd megcsinálja ezeket neked, kvázi anyád helyett anyád lesz.

Ez így szokott lenni általában, mert ismertem 1-2 ilyen embert, és kivétel nélkül ez játszott a háttérben. Aki 30 éves kor után is otthon lakik, az nagy eséllyel életképtelen egy bizonyos szinten, és ezért kell neki valaki, aki majd "segít". Te is ilyennek tűnsz, és fogadni merek, hogy ténylegesen ilyen is vagy.

Engem is próbáltak már így kihasználni, és szintén sokáig lakott otthon az illető, később leesett, hogy miért is.

Amíg nem tanulsz meg egyedül élni, addig szerintem a csajoddal se akarjál, mert előbb-utóbb úgyis kihasználod, hiába jössz itt te most mindenkinek azzal, hogy "ó ugyan már". De, ez általában így szokott lenni.

Még gyerek vagy lélekben én szerintem.

jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

19: Azért lakok még otthon mert nem voltak megfelelőek a feltételek az elköltözéshez.


Alap, hogy legyen munkahelye az embernek.


Igen élni még nem éltem egyedül, de van szándékom elköltözni a szülői házból.


Egyébként meg eltudnám magam látni, ha egyedül élnék nem vagyok életképtelen ezt rosszul látod.


Nem azért keresek barátnőt, hogy anyám helyet anyám legyen.

jan. 29. 11:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!