Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Van egy férfi 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Van egy férfi 30 éves elmúlt, de otthon lakik a szüleivel, így ismerkednétek vele? Valamint azt elfogadnátok, ha majd akkor költözne ha lesz társa?

Figyelt kérdés
Azért lakik otthon mert gyűjt az önálló életre.
jan. 28. 22:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

20



Ugye mit írtam az előbb?


"hiába jössz itt te most mindenkinek azzal, hogy "ó ugyan már"."


Tipikus válasz. Miért csak akkor költözöl el, ha lesz párod?

jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedtem így a párommal, engem egyáltalán nem érdekelt ez.
jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

20: Nem vagyok életképtelen el tudnám magam látni.


Egyébként meg egyedül szeretnék költözni.


Egyébként csak érdekeltek a vélemények.


De én is úgy gondolom, hogy 30 éves kor után már ideje különköltözés.

jan. 29. 11:53
 24/31 anonim ***** válasza:
26%

Volt neked már barátnőd valaha?

Nincs olyan nő, aki megismerkedik egy mamahoteles 3x éves szűzzel, és majd rögtön közös lakást vesz vele.


Ha valaki a válása vagy szakítása után ideiglenesen hazaköltözik, az teljesen elfogadható. Ebben az esetben az illetőnek van tapasztalata abban, hogy milyen külön élni, önellátónak lenni, magára mosni/főzni, háztartást vinni.


Te ezekről nem tudsz semmit ha még nem éltél külön a szüleidtől, és ez az, ami egy nőnek riasztó lehet.


Ha meg van annyi pénzed, hogy a leendő képzelt nőddel vegyél közösen lakást, akkor vegyél magadnak egy kisebbet, és ott gyakorolgasd az önálló életet.

jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
33%
Elsőnek éljen egyedül xy éve. Aztán keressen partnert.
jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

16:

"De megint minért arra asszociál mindenki (vagy a legtöbben) hogy a pasi a NŐHÖZ költözne???"


A 12-ben leírtam!!

jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

16: Mert ebben a korban ez már nem reális.

38 éves lesz, mire ide juthat, mire lehet valakije, akivel odáig érik a viszony, hogy közösen venne vele egy lakást.

A nőkhöz képest ebben a korban le van maradva.

A közegén múlik, de az én közegemben így van!

Nők jóval előrébb tartanak az életben.

jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert attól még hogy külön költözik életképesebb lesz? Vagy attól még ha otthon lakik valaki nem tudja ellátni saját magát? Megint miért jönnek elő ezek a totál légbőlkapott szarságok?

Szerintem jó esetben mindenki úgy nő fel, hogy otthon lakik a szülőkkel, vagy szülővel (valamelyikkel). Úgy vélem, hogy az a normális a gyerek egészen kiskorától kezdve segít a házimunkában. Aki nem így nőtt fel inkább azzal van a gond, függetlenül attól, hogy külöm él-e vagy sem.

Van egy haverom aki külön élt szinte egész életében egy különálló házban (garázsban?), a mamája járt át hozzá néha takarítani és ő főzött rá. Haverom járt el dolgozni és próbálta fizetni a számlákat. Aztán megunta és inkább albérletbe ment. Ugyanúgy el tudja magát látni, nem szorul másokra.

Szerintem ha az ember nem fogyatékos képes ellátni magát. Most egy mosogatásban, takarításban, vagy valami szar megfőzésében mi olyan rohadt nehéz? Bárki aki kicsit is rá van szorulva képes rá. De ezek a készségek nem függenek attól, hogy hol élsz és kivel. Apám szerintem soha életében nem főzött vagy mosott magára, mert ott volt neki anyám. De van egy másik ismerősöm/haverom aki szintén ezer éve külön, egyedül él, mégsem főz magára és abszolút nem ért semmilyen ház körüli dologzhoz. Nem tudna egy kilincset megjavítani vagy egy villanykörtét kicserélni stb.

jan. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
#28 Ott a pont. De divatosabb gúnyolódni, hogy mamahotel meg miegymás. Amíg exemmel együtt laktam, semmilyen házimunka nem volt konfliktus forrása, mert amint kiforrotta magát a dolgok rendje, mindenki megfelelő mód kivette a dolgát belőle. Nem is ezen csúszott el az együtt élés. Az igazság az, hogy mint minden, ez is egyénfüggő.
jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
52%

"van egy másik ismerősöm/haverom aki szintén ezer éve külön, egyedül él, mégsem főz magára és abszolút nem ért semmilyen ház körüli dologzhoz. Nem tudna egy kilincset megjavítani vagy egy villanykörtét kicserélni stb."


Nyilván nem számít, hogy magad csinálod, vagy felveszel szakembert. De meg tudja szervezni, ki tudja fizetni, meg tudja oldani Ő MAGA.

Ha a mamája jár oda, az is egy megoldás, de szembesül vele, hogy a feladat ott van és mit kell vele tenni, az már 70% ebben a dologban szerintem.


Tudja, hogy kell vennie villanykörtét, mert az kiég, be is szerzi, tartja otthon a kamrában, kiépít egy kamrát, stb., illetve szerez rá embert.

Mamahoteles ember ezekkel egyáltalán nincs tisztában, elképzelése nincs arról, hogyan kell egy lakóiingatlant üzemeltetni, közgyűlésre járni, társasházi felújításokat kezdeményezni, szolgáltatókkal szerződni, közös képviselőt kirúgni, feljelenteni, ha sikkasztott, stb.

Ezek hagyományosan férfi munkák, és a nők kénytelenek maguknak csinálni, mert a férfiak még otthon laknak a mamájuknál, mialatt ők ezt már maguknak csinálják.



https://www.youtube.com/watch?v=Zcjz3nsnYgk

jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!