Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Szerintetek imponálóak az ilyen stílusú pasik?

Figyelt kérdés

Nagyon népszerű ez a stílus manapság. Nektek tetszik? Itt a link: [link]


Légyszi indokoljátok is, kerüljétek a trágár kifejezéseket, ha esetleg nem szimpatikus.



jan. 9. 19:45
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Vagy ott a Copicon (mitudom én hogy írják) azt pl biztos sokan szeretik, régóta zenél az is regie.
jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Messziről kerülöm az ilyeneket
jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Copy Con raggae műfajban alkot ami nem egyenlő, sőt, távol áll a ragetől.
jan. 9. 21:39
 44/49 anonim ***** válasza:
73%
Semmi extra. Egyedül a símaszk vicces, cukik a mai kissrácok ahogy próbálnak valami polgárpukkasztót bevinni az öltözködésükbe. De ma már a polgár nem pukkad ilyesmiken, max a röhögéstől.
jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
59%
Ezt inkább a tini kategóriába kellett volna feltenned. Ott esetleg akad egy-két lány, akinek bejön. AZért remélem, te sem vagy több 20-22-nél.
jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Mi az a szőrös undorító gúnya a fején? Öreganyám bugyogóját is a fejébe húzhatná igazán.
jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%

"nem tudom, nem figyeltem ilyen területen a statisztikákat, de garantáltan tiniknél is nagyon népszerű, ezt tapasztaltam is."


Hát apukám ez szerintem olyan 20 éves korosztályig bezárólag lehet max ízléses. Mert a tiniknel van mindenféle szánalmas divat mint az oversize ruhák meg a bő szárú farmer és hasonló szörnyűsegek, ez is beillik mellé. De én a magam 26 évével már öreg vagyok az ilyesmihez.

jan. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
9%
Eg maximum a 15 eveseknèl menő.
jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Szia, imádom a fekete kabátokat, sálakat, maszkokat. Néhány kép elég imponáló. Szeretem ezt a "dark fancy" stílust. Viszont azt a garage gwm sapkát nem tudom hova tenni.

Hasonló cuccokba én is lennék de nem merek mert egy haspólóban is megnéznek vagy kinevetnek erre fele.


22/N

jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!