Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Szerintetek imponálóak az ilyen stílusú pasik?

Figyelt kérdés

Nagyon népszerű ez a stílus manapság. Nektek tetszik? Itt a link: [link]


Légyszi indokoljátok is, kerüljétek a trágár kifejezéseket, ha esetleg nem szimpatikus.



jan. 9. 19:45
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kiöregedtem már ebből. Szerintem a tizenévesek között menő lehet, amennyiben a ruházat a kérdés és nem a símaszk. A fényes kabát, tetkó, fekete cuccok a kérdés? Ez ilyen gengszter stílus nem? Nem látok nagy különbséget egy átlag rapper kinézetéhez képest. Annyi, hogy ez modernebb, "fancy", kevés a fém, sok a susogós, csillogó anyag. De kb ennyi. A többi képen farmer és póló van rajta, ami egy teljesen normális viselet. Azzal nem lenne bajom.
jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
73%
Csöves fashion hogy ne fázzon a füle a hidegben az aluljáróban fekve? Egyébként az arcot takaró sapkasál és a többi az nem illegális? Vagy csak tüntetésen az? Most így a covidos maszkos idők után nem tudom magam sem. Nekem úgy rémlik a múltban szabálytalan volt teljes arcot takaró öltözékben lenni, büntethet a rendőr is érte. Bármilyen viccesen abszurdnak is hangzik, de rémlik ilyesmi szabály.
jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
51%
Azt viseli, amit a marketingosztály előír neki, mivel valószínűleg egy termék ez az ember, nem több. Ha nem hoz pénzt, hamar le is ütik a tábláról. Mennyi ilyen bohóc volt az elmúlt 20 évben, te jó ég.
jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
72%
A "stílus" röhejes.
jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
79%
#21: az emberek többsége mainstream, nem érdeklik a szubkultúrák. Szerinted mégis mi kellene, hogy megfogjon bármilyen nőt is ebben a stílusban, amelyről jól látható, hogy szándékoltan ormótlan és csúf?
jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok már kislány, de lehet átmennék az utca másik oldalára este, ha ilyesvalaki jönne szembe.
jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez én már öreg vagyok.

33/N

jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
55%
Mi a szar van a fején?
jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez illegális-e de Ő nem sokszor fedi el az arcát és ez a szabály országonként változik. Ilyen fej köré tekerhető sálsapkát garantáltan lehet viselni.
jan. 9. 20:50
 30/49 A kérdező kommentje:

#23 Nem tudok róla, hogy bármi szponzora lenne, Ő ilyen független ember.


#25 ha valakinek tetszik ez a símaszk, vagy a nyakláncai, kabátjai az megfoghatja őket(külsöleg).


#28 símaszk.

jan. 9. 20:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!