Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Szerintetek imponálóak az ilyen stílusú pasik?

Figyelt kérdés

Nagyon népszerű ez a stílus manapság. Nektek tetszik? Itt a link: [link]


Légyszi indokoljátok is, kerüljétek a trágár kifejezéseket, ha esetleg nem szimpatikus.



jan. 9. 19:45
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm, zeneileg is egyetértek veled, ismerem Grasát is.
jan. 9. 20:09
 12/49 anonim ***** válasza:
54%

10.


Mondjuk Majkától is egy "Dik tesó..." kezdetű mondatot várnék :D

jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez csak valami ótvar kis szubkultúra már megint.
jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
#13 elfogadom, ha így gondolod, de kérlek a kérdésemre is válaszoljatok emellett. Szép estét!
jan. 9. 20:17
 15/49 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, tudhatnád, hogy ha belinkelsz ide egy hírességet, akkor jön a GyK hadsereg és elmondják a legrondább, legocsmányabb, legundorítóbb senkinek.
jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
0%
Linkelje be Henry Cavillt, ne ezt a koszos kis lúzert.
jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Milyen korosztalyban? A tiniknel?
jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
#17 nem tudom, nem figyeltem ilyen területen a statisztikákat, de garantáltan tiniknél is nagyon népszerű, ezt tapasztaltam is.
jan. 9. 20:25
 19/49 anonim ***** válasza:
#14: oké, akkor visszakérdeznék: SZÁMODRA ebben a stílusban mi az imponáló, kérdező? Nem "mi a menő", hanem "mi az IMPONÁLÓ". #13 voltam.
jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
#20 én nem vagyok nő, tehát számomra maximum szimpatikus lehet. A cipő, símaszk, napszemüveg, sál és egyéb ruhák nekem tetszenek.
jan. 9. 20:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!