Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Szerintetek imponálóak az ilyen stílusú pasik?

Figyelt kérdés

Nagyon népszerű ez a stílus manapság. Nektek tetszik? Itt a link: [link]


Légyszi indokoljátok is, kerüljétek a trágár kifejezéseket, ha esetleg nem szimpatikus.



jan. 9. 19:45
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
0%

#29: ó, és te erre recskázol?

Érdekes.

jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
0%
#30: hát akkor hajrá, keresd föl, és dugjatok egymással, de minket, kívülállókat hagyj ki ebből.
jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
#31 én férfiként tettem fel egy kérdést, mert érdekel a divat
jan. 9. 20:56
 34/49 anonim ***** válasza:
58%

Akkor a divat témakörbe kellett volna.

Hiába vagy férfi, egyértelmű, hogy TE vagy ráizgulva, ezért turnézol itt vele nekünk, totál érdekteleneknek.

jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
#34 egyáltalán nem. Így öltözök én is és megkerdeztem, hogy kinek tetszik ez.
jan. 9. 21:00
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gimnazista, vagy éppen felnőttkémt ez tök oké. Egy 30 közeli pasit körberöhögnék, mert ott ez már azért sok.
jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
53%
Ha utcán látnék valakit így felöltözve, biztos átmennék a másik oldali járdára
jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Legkevésbé sem, számomra ez inkább nevetséges és nem tudnék komolyan venni egy felnőtt férfit, aki így öltözik. Tiniként még oké és szerintem inkább annak a korosztálynak jöhet be.

Kíváncsi lennék, hogy neki ez vajon tényleg tetszik és azért hordja vagy csak kellett valami furcsa, figyelemfelkeltő, amit az emberek hozzá tudnak kötni és azért csinálja. Attól még nem néz ki jobban, de úgy legalább megérteném.

jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
A símaszktól eltekintve nem látok különösebben furcsa dolgokat a képeken, a többi ruha vállalhatónak tűnik.
jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
55%

"Dikk tesó" mondat helyett én "Allah akbar"-t várnék egy ilyen öltözetű egyéntől. 😃

Persze, tiniknek belefér ez a stílus (nekik jóformán bármi belefér még), az én korosztályomban röhejes.

jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!