Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes társkeresőn átlagtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes társkeresőn átlagtól erősen jobban kinéző pasival ismerkedni vagy úgyis az összes nőt megkapta már onnan?

Figyelt kérdés

Bejön pár pasi onnan de még nem írtam nekik.tetszik ez a vagány stílus izmos magas jóképű jó az öltözködése.

De attól tartok más nők is írkálnak nekik és nem biztos szóba állna velem bármelyik is.


jan. 7. 23:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még össze is jöttem Tinderről ilyen extra jó pasival. Először csak a kinézetét tudtam, hogy egymilliószor jobb, mint én vagyok. Aztán a munkája, meg hogy tanultabb. Összejöttünk és kiderült, hogy tényleg mindenben jó, én meg semmiben. Hobbi, ész, mentális állapot, minden. Ki is dobott 2 hónap után :D
jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 én is jöttem össze ilyen brutáljó pasival (bár én is egész jól nézek ki, de ő jobban), ott meg az derült ki időközben, hogy én vagyok sokkal értelmesebb, tanultabb és pénzesebb nála🤣Ott meg azért lett szakítás. Nem minden a külső, ugyebár.
jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!