Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes társkeresőn átlagtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes társkeresőn átlagtól erősen jobban kinéző pasival ismerkedni vagy úgyis az összes nőt megkapta már onnan?

Figyelt kérdés

Bejön pár pasi onnan de még nem írtam nekik.tetszik ez a vagány stílus izmos magas jóképű jó az öltözködése.

De attól tartok más nők is írkálnak nekik és nem biztos szóba állna velem bármelyik is.


jan. 7. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

De, megdugni biztos jó lennél nekik.

Amúgy meg meh

jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy csaj instant kioffolt, mikor megmondtam hogy 13 lánnyal randiztam eddig tinderről, merthogy neki ez túl sok. Vicces volt
jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Csak 13?

Nem valami sok.

jan. 7. 23:29
 4/12 anonim ***** válasza:

#3

Na ezaz. Én azért mindig megválogattam hogy kivel talizok, meg amúgysincs kedvem 10 lánnyal beszélgetni egyszerre, szóval nem gondoltam hogy egyszer ilyen szituációba kerülök

jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ráírni pasikra, írnak maguktól, ha tetszel nekik. Nekem szoktak Tinderen ilyen pasik írogatni, de ezek mind csak szexre mennek, az izmos pasik olyan 40 éves korukig nem nagyon szoktak megállapodni, vagy ha igen, azt is csalják. Én kondizós nő vagyok szóval általában ilyen pasik találnak be, sajnos iszonyat nehéz olyat találni közöttük, aki nem csak azért gyúrta ki magát, hogy könnyebben tudja megdugni a fél világot.


De azzal nem vesztesz semmit, ha ráírsz, max. nem válaszol.

jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Írj nekik.

Legalább egyszer az életben dughatsz jó pasival.

jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél biztos benne, hogy élőben is olyan
jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azok csak az incelek, csedeknek álcázva, leszedik külföldi profilokról a sztárfotókat.
jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azok kam képek.
jan. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy lennél nekik a sokból, de nektek nőknek ez vonzóbb lehetőség, mint hogy egy átlagos külsejű férfi számára az egyetlenek legyetek.
jan. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!