Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudod, hogy lesz jobb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy lesz jobb? Ha szakítasz azzal, akibe szerelmes vagy, utána mennyire biztos az, hogy találsz jobbat, ráadásul a jobba szerelmes is leszel?

Figyelt kérdés
jan. 7. 21:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én ezen a poklon keresztülmentem. Szakítottam azzal akit teljes szívemből szerettem, mert úgy gondoltam hogy nem képes változni és segíteni sem lehet rajta. Találtam utána mást akiről azt hittem, de nem volt jobb. Nem szerettem bele, azóta még inkább egy lelki romhalmaz vagyok.

Szerintem ha szereted akkor próbálj küzdeni a kapcsolatért (pl. párterápia, pszichológus).

jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#6! Egyáltalán nem. Én is szakítottam szerelmesen. De nem azért, mert azt gondoltam, majd találok jobbat vagy leszek szerelmesebb, hanem, mert nem volt más választásom.

Szóval nem mondom, hogy nem fordulhat elő, csak akkor nem merül fel ez a kérdés, hogy lesz-e jobb. Ha muszáj, akkor muszáj, ha nem, akkor meg miért szakítana?

#6

jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha szerelmes vagy miért szakítanál?

Ha én szeretek valakit, az életem adom érte.

jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha olyanba vagy szerelmes, akiről tudod, hogy nem szeret viszont vagy mérgező, rossz hatással van rád, rengeteg a veszekedés, akkor akinek van esze, az inkább szakít. A szerelem el fog múlni, túllépsz rajta, de szar kapcsolatban lenni nincs értelme. És lesz majd jobb, rosszabb, másabb is.
jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem mindegy miért szakítasz! Azért mert ténylegesen mindig is elérhetetlen lesz a szerelmed tárgya, vagy mert megcsalt, becsapott, megalázott, vagy mert "csak úgy". Utóbbi esetben értelmetlen a kérdés...

Szerelmet meg nem lehet keresni, ha "keresed" akkor csak rábeszéled magad valakire valódi, mély érzések nélkül automatikusan dekódolva a kapcsolat bukását.

jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem marha kevés egy normális kapcsolathoz.

Semmi se biztos csak a halál meg az adó.

jan. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez félelemvezérelt gondolkodás, ami ilyen érzelmi kérdésben nem vezethet jóra. Innentől fogva mindegy, hogy mi lesz.
jan. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nálam egyértelmű, hogy újra szerelmes leszek, mert nekem ez nagyon könnyen megy. Az, hogy jobb lesz-e, nem tudom, sokszor éreztem azt, hogy félek, hogy ugyanez lesz a probléma, vagy ez pont nem, csak valami más, ami rosszabb. De a mindennapos sírás, folyton bánatzabálás és öngyilkos gondolatoknál jobb az egyedüllét.
jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod, de általában olyasmi az ok a szakításra, ami miatt jobb akár egyedül is lenni, mint azzal akivel szakítasz.
jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!