Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudod, hogy lesz jobb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy lesz jobb? Ha szakítasz azzal, akibe szerelmes vagy, utána mennyire biztos az, hogy találsz jobbat, ráadásul a jobba szerelmes is leszel?

Figyelt kérdés
jan. 7. 21:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek szakítani olyannal, akibe szerelmes vagy?
jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szakítanék olyannal akibe szerelmes vagyok.
jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Ne lehet tudni mi lesz. Egy biztos, ami beleszámít az egyén cselekedetei. A gyümölcsözésnél meg kiderül. Ha édes a gyümmölcs akkor egyenes volt, ha keserű akkor becstelen. Ennyire egyszerű. Sokszor a leg egyszerűbb dolgok mutatják meg, hogy ki ki hol tart..
jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Én soha nem tudom hogy lesz jobb. En mindig azt hiszem hogy ilyet vagy jobbat még egyet soha nem találok ha vége es plane legyen viszonzott is.. az esely kb lottoszint.

De tenyleg nehéz rengeteg az aki legalábn csak azt a szintet elèri mint az ex nemhogy még meg is haladja.


De aztán lett eddig mindig. Es jobb.

Aztan ugyanaz a spirál megint, "ilyet vagy jobbat még egyet soha nem találok ha vége" kinek van kétszer is lottoszerencséje.


Es igy sorban.

Ha exeket fel kéne mutatnom egymas mellett kb mintha evolucios egyedfejlodesnek nézne ki..egyre jobb pasik.

És még mindig nincs meg az igazi igy se.

jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
1 Van amikor nincs más választásod más ember érdeke miatt. Nagyon ritka, de létező dolog. És nagyon nehéz is. Hatalmas akaraterő kell hozzá, és nagyon nagy lelki teherbírás. Ez nem mártírság, csak tények.
jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Normális ember nem azért szakít valakivel, mert hátha lesz nála jobb, hanem , mert ő nem elég jó. Ha van nála jobb, ha nincs.

Akibe meg szerelmes, azzal nem szakít.

jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
*egyre jobb pasik alatt úgy értem hogy jellemben is, mindenben egyre jobbak.
jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy lesz jobb vagy legalább ugyanolyan.
jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

6


*Akibe meg szerelmes, azzal nem szakít.*


Felelőtlenül, a tények ismerete nélkül kijelentgetni valamit dőre dolog.

jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Ha vkit megcsalnak attol az még szerelmes de szakit is.

Sok esetben szakit az aki szetelmes. Hiába jonő jopasi a màsik, aki okos vidam opzimista öröm vele minden nap lelki társad, álmaid netovabbja akármiben is, de ha ilyen hogy neki más kell sok valasztás nem is marad.

jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!