Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
A kevésbé szép nők azt gondolják, hogy ha egy hasonlóan kevésbé helyes pasi ismerkedni akar velük, akkor csak azért akar ismerkedni a pasi ővele, mert úgysem kaphat meg jobb nőt..ugyanígy fordítva, ha a kevésbé szép nő kezdeményezne a pasinál..ördögi kör..ugye, hogy így van? Így végső soron csak a top nőknek / pasiknak lesz valódi párkapcsolata, ahol nincs olyan gondolat, hogy "ha nincs ló, jó a szamár is". És úgysem hiszi el, hogy nem így van, hisz kinek ne fájna a foga jobb nőre / pasira. Mindez köszönhető a social medianak.

jan. 6. 21:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Sajnos én is azzal értek eggyet, hogy a külső megjelenés szinte a legfontosabb.

Ahogy a 16 is mondja, ez az un beugró.

Minden csak ezután jön.

Ha valaki külsőre bejön, jöhet a folytatás.

Ha nem jön be, nincs folytatás.

Nem jutsz el odáig, hogy megismerd a belső lelkivilágát.

Az, hogy nem a külső a fontos, az csak önámítás, hazugság.

Abból indul ki minden. Az az első.

jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én tudom, mikor ismerkedik velem tényleg valaki azért, mert bejövök neki és mikor azért, mert nincs jobb. Az első két barátomnak nem volt jobb. Tipikus lúzerek, az egyik dagadt is volt, a másik csak kocka nyomi akinek a legtöbb beszélgetése egy nővel 4 mondat volt 19 éves koráig. Ő utált mindent bennem csak azt szerette hogy van esélye, de mindig kritizált. A dagadt meg még mondta is, hogy akkoriban már xy undorító nő ismerősünkkel is összejött volna, annyira kellett neki a csaj.
jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Egy igazi férfinél elvileg az, hogy minden áron kell egy nő, nem szabad működni.

Én 3 éve vagyok egyedül, de akkor sem tudnék olyannal összejönni, aki nem jön be.

Csak azért, hogy legyen valaki.

Az nem jó, hogy d@gom, de közbe meg azon a kis vékony szőkén jár az eszem, akit tegnap láttam a piacon. 🤭

jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!