Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
A kevésbé szép nők azt gondolják, hogy ha egy hasonlóan kevésbé helyes pasi ismerkedni akar velük, akkor csak azért akar ismerkedni a pasi ővele, mert úgysem kaphat meg jobb nőt..ugyanígy fordítva, ha a kevésbé szép nő kezdeményezne a pasinál..ördögi kör..ugye, hogy így van? Így végső soron csak a top nőknek / pasiknak lesz valódi párkapcsolata, ahol nincs olyan gondolat, hogy "ha nincs ló, jó a szamár is". És úgysem hiszi el, hogy nem így van, hisz kinek ne fájna a foga jobb nőre / pasira. Mindez köszönhető a social medianak.

jan. 6. 21:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, még egy picit kiegészíteném. Tehát hogy bele sem gondolnak... Úgy állnak hozzá, hogy velem van, később, hogy velem költözött össze, kötött házasságot, vállalt gyereket, hát akkor csak én kellek neki, biztos, különben mással lenne, élne, házasodott és alapított volna családot. Logikus, nem? Nos, nem. Lófszt, konkrétan. Még konkrétabban: kellesz a francokat, csak te jutottál vagy maradt volna az örök magány, az meg érthető módon keveseknek megfelelő lehetőség.
jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10, nem tudom. Én nem vagyok top nő, de soha nem gondoltam arra, hogy a pasi, aki udvarol, csak, ha jobb nincs alapon lenne velem. De nekem az önértékelésemmel ilyen téren nincs gond.
jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
#4-es akkor tulajdonképpen Te is azt írod, amit én is pedzegettem itt..noha én akiknek írok, azokhoz tudnék is vonzódni...csak az a bajom utána meglátok egy szebb csajt és inkább őrá gondolok..és ettől persze utálom is magam..és ezért sokszor abba is hagyom az egészet, mert nem érzem helyesnek, amit teszek. De sztem sok nőnél dettó ugyanez van..és mondom, mindez sztem a social media hatása, és én is ugyanúgy hibás vagyok ebben..megoldást meg nem tudok, max. azt hogy kigyúrom magam, hogy ... akkor "nagyobb lehessen a merítés"...tudom, "undorító" ..
jan. 6. 22:26
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értek egyet csak részben. Az igaz hogy pl egy átlagos nő aki színészekre vágyik! Ismerkedik egy átlagos vagy átlag alatti kinézetű férfivel. Azt totàl lenézi. És azon a véleményen van hogy a férfi azért kedves, meg azért szeretne vele komoly kapcsolatot mert hàt ronda (azaz senkinek nem kell és örül ha egy nő szóba áll vele).
jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnos a külső a legfontosabb szempont társkeresésnél, és csak KÉSŐBB jön be a belső."

Neked.

Másnak meg nem.

jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

15

Jaj, dehogynem, hagyjuk a hazudozást. A külső a beugró, minden más utána következik. Ha valakit randának találsz, akkor lehet ezer jó tulajdonsága, nem fog számítani. És ez TERMÉSZETESEN nem jelenti azt, hogy a jó külső kompenzálna a szar tulajdonságokért, de az első szűrő mégis a külső vonzalom.

jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

14: ezt egy épeszű férfi hamar megérzi és hagyja a francba az ilyen nőt..akinek ilyen értékrendje van, mindene lehet, de családja gyerekekkel kizárt, max. ha tényleg talál egy olyan balekot, de az meg megérdemli igazából.

16: köszönöm, szívemből szóltál.

jan. 6. 22:39
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

16: Ismétlem:

"Nekem minden párkapcsolati célú ismerkedés ellenszenves.


Majd választok a jellemes emberek közül, akiket már régen, alaposan ismerek."

jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

18

Örülök, de közülük sem azt fogod választani, akit rondának látsz.

jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19: Azzal kezdtem a válaszadást, hogy minden embert egyformán rondának látok.

Szerintem az emberi test ahogy van, úgy csúnya.

Mikor meg már ismerem az embereket, aki jó, azt látom jónak, aki aljas, azt csúnyának, ez törvényszerű.

jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!