Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ünnepek alkalmával valyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ünnepek alkalmával valyon elgondokodnak az egyedülálló anyagias fiatal nők, hogy nem minden a pénz és az egzistenciális státusz?

Figyelt kérdés

Fiatal nő: 25-32.


A teljesen átlagos nőkre gondolok, akiknek magas az igényük. Nem gondolkodnak el ezen a problémán, miközben az átlagos barátnőik az átlagos barátjukkal szeretetben töltik az ünnepeket? :)


2023. dec. 31. 18:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
7%
Aki olyan sose fog ezen elgondolkodni...vagy is ünnepekkor soha. Esetleg amikor elérik a 30-35 éves kort,hogy "miért vagyok egyedül" ?!
2023. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem a helyesírás is alap.
2023. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Magyarul, az a kérdés, hogy egy önálló, saját egzisztenciával rendelkező fiatal nő lejjebb adja-e végre annyira, hogy esélyt adjon a magadfajtáknak? A válasz: nem.
2023. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%

13

Telitalálat

2023. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Én ilyenkor, látva némelyik ismerős nyomorát, ahogy kínlódik a szerencsétlen pasijával, még inkább elgondolkodom azon, hogy nincs az az isten, hogy feladjam a kényelmem egy idiótáért.
2023. dec. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
23%

10

Diploma nélkül keresek ennyit. Érettségivel... 😗

2023. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%

Igy, ahogy a 15 ös irja! Nyilván hiányzik egy férfi. Igy ünnepekkor valóban nehezebb, de 30 éves koromra rendelkezem annyi önismerettel, hogy pontosan tudom, hogy nem lennék boldog egy csóró, mamahoteles, lúzer pasival... és pontosan tudom, hogy egyedül, még.mindig boldogabb vagyok, mint egy ilyennel.


11

K*rva nagy tévedésben vagy. Ha ez a szintem, akkor ez 35 éveseb is ott lesz, és 35 evesen is dosztig leszek mamahoteles lúzerekkel, az a lehetőség, akkor is meg lesz! (De kétlem, hogy lejjebb adnám, bár ezt nem tudhatom) Most, biztosan tudom, hogy várok az elvárásaimnak megfelelő ferfira. Nincs? Nem baj, addig képzem magamat, sportolok, megtanulok még egy nyelvet.

2023. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
19%

Mást vár egy nő egy kapcsolattól, és mást egy férfi. Másról szól a két nemnek a kapcsolat lényege.


Mit lát a kapcsolatban, a közös jövőjükben a férfi? Sok esetben kettőjüket egy harmonikus kapcsolatban. Minden más cél csak ezután van, vagy jelentőségét veszti.


Mit lát a nő? Egy hosszú teljesítendő listát: gyerekszülés, ház, utazások, szociális élet... és valahol a végén a kettesben.


Ez a két elképzelés teljesen más. A férfi megőrül a sok szekálástól, mert ezek közben egyértelmű hogy nem kapja meg azt amire vágyott, de a nő is kikészülne a férfi változatától, mert számára az unalmas, nem élet. Sok esetben ilyeneken hasalnak el a kapcsolatok.

2023. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%
Úgy írsz mintha a gazdagok nem szeretetben lennének, vagy olyan nagyon rossz emberek lennének.
2023. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
93%

Én idén vetettem véget a kapcsolatomnak, valahogy nem lehetett vele semmit kezdeni.

Siránkozott hogy rosszul keres, de ő nem azért tanult hogy halálra dolgozza magát.

A 80 feletti szüleivel élt, azok főztek neki is.

Semmire nem hívott meg hónapok alatt. Egyszer sem.

Hozzám eljött enni meg szexelni. De összeköltözni félt, mert szerinte nem jönnénk ki anyagilag.

Neki a szülei biztonsága volt a legfontosabb, vagyis az hogy élősködjön rajtuk továbbra is.

Én teljesen kiábrándultam amikor rájöttem hogy ő nem fog összeköltözni velem, ő csak heti 1-2 szer átjön szexelni meg enni. 50 éves, már nem fog megváltozni, reménytelen.

Én megfogadtam hogy soha többet nem lesz ilyen szerencsétlen életképtelen barátom, aki annyira sem férfi hogy meghivjon egyszer egyszer valamire. Azon csodálkozom hogy neki van egy volt felesége és onnan gyereke, hihetetlen hogy valamikor valaki ebben a paliban látott valamit…….

2023. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!