Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan legalább 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan legalább 20 éves ismerősöd akiről ha megtudnád hogy nem szűz, meglepődnél rajta?

Figyelt kérdés
Mi miatt?

2023. dec. 28. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen ismerősömből 2-3-nál több.
2023. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van. Azért, mert nagyon igénytelen.
2023. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen élményem.


Egy ilyen téren szolid csajszi, akivel kisgyerek korunk óta évente párszor találkozunk és elmeséljük az összes eseményt ami ezek közt történt. Kisiskolás korunktól kezdve megbeszéltük a nagy szerelmeinket meg minden drámát, ami az osztályainkban történt a tanévben (általában nyaranta találkoztunk egy hétre)


Most 20-as éveink elején járunk. Nekem most 2 éve van párom, neki sosem volt. Egyébként szerintem szerencsés lenne az, aki majd a párja lesz, de tény, hogy nem egy átlagos lány, van egy elég konkrét stílusa/világnézete (ami mellesleg nagyon elfogadó).

Keresztény családból származik (lelkész család), bár azért nem éltek soha szigorúan vagy ilyesmi, nem volt ez erőltetve.


Mindenesetre megtudtam, hogy elvesztette a szüzességét, egy egyéjszakás kaland során, részegen.


Meglepett, mert ez nem rá vall, eleve nem is szeret inni, kisgyerek korunk óta ismerem. De mindenesetre örülök, hogy megosztotta, jót beszélgettünk.


(Szép, okos, értelmes lány, szóval az nem lepett még, hogy volt jelentkező az lepett meg, hogy beadta a derekát. Meg hogy egyéjszakás elsőre. Meg még ezzel kapcsolatban néhány részlet.)

2023. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

30 feletti (nő) van kettő.


Nem tudom, engem a kétfejű kecske meglep, hogy ki mennyit dug, ha egyáltalán, az nagyon ingerküszöb alatt van.


Azt lepi meg, aki azt hiszi, a szüzesség jár valamilyen tipikus tulajdonsággal.

2023. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Minden ember a saját életéért felel.
2023. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen a tesóm az. Szegény öcskös próbál füllentgetni, de még mindig a tárcájában van a koton, amit, az én szekrényemből lopott. Szóval nem hiszem, hogy megtörtént.
2023. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Van, egy 25 éves férfi ismerősöm. Sosem volt párja/barátnője, ő sem titkolja, ráadásul eléggé magának való, tesze-tosza alak, aki sajnos ki kell mondanom, de nem tud mit kezdeni a nőkkel, még ismerkedés terén sem. Nagyon meglepődnék, ha már szexelt volna.
2023. dec. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, valahogy nekem egy csomó emberről furcsa elképzelni, hogy szexel, mert annyira ártatlannak tűnik ilyen "mocskos" dologhoz.
2023. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor lepődnének meg rajtam ha megtudnák hogy az vagyok
2023. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!