Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hiányzó férfi fogsor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzó férfi fogsor az instant elutasítás?

Figyelt kérdés

30-40 es korosztályban ha a férfinek van 4 db hiányzó foga (oldalt - hátul) az kizáró tényező?


Pl ha gyerekként félt a fog fúrástól és ezért kihúzatta ezeket a fogait a tömés helyett. És most 30+ évesen meg annyira drága a pótlás / meg minden fogászati kezeles > hogy nem foglalkozik vele? A fogai elől hiánytalanok es viszonylag fehérek. Anélkül hogy járna fogkő leszedésre (bár 7 éve le volt szedve neki 1x).


Ez nőknél igénytelen férfi ? Plusz a haját magának nyírja rövidre géppel. Mert annyira szegény hogy fodrászhoz se jár.


2023. dec. 30. 10:23
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Nagyvárosban élsz? Azért ott több esélyed van.
2023. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Bp


De ne hidd hogy vannak lehetőségek!


Annak van aki ritka jó valamiben : egy villanyszerelő pl, akinek van 3 nyelvvizsgája , diplomás embereknek.


A többi embe 250-350 ezer közt kap. Tök mindegy melyik munkahelyre megy mert nagyon hasonlóak a bérek.

2023. dec. 30. 11:16
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Oké, és milyen nőkkel akarsz ismerkedni? Neked gond a foghiány, milyen mértékben, ill. az, ha a másik is csóró, szinte éhezik? Mert az a gond, ha én ismerkedek xy férfival, szeretnék programozni (nem Michelin-csillagos étterem meg wellness), fizetem a saját részem, de nem elégítene ki, hogy mindig csak egymáshoz átmegyünk, nálad ugye esetleg kaja sincs, vagy vmi maradék összekaparása nagy nehezen, sétálunk a folyóparton, ahol nem veszünk egy üveg vizet se stb.
2023. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

23


Nem tudom. Ott nem tartok hogy valakivel megtudjak ismerkedni. Jogos amiket írsz. Azt hiszem azért kettő 300 körül kereső embernek együtt könyebb, ha megoszlanak a kiadások. Persze ha együtt élnek és már annyira komoly a kapcsolat. Étteremben kb 20 éve voltam. Moziban 2004 ben. Az életem unalmas és csak a munkába - aztán házából áll. Totál egyedül vagyok. Testvereimmel nem tartom a kapcsolatot. Gyerekkori barátaim lemorzsolódtak.

2023. dec. 30. 11:25
 25/44 anonim ***** válasza:
51%
Igen instant
2023. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

„Azt hiszem azért kettő 300 körül kereső embernek együtt könyebb, ha megoszlanak a kiadások.”

Nyilvánvaló, de az összeköltözés nem 1-2 randi után szokott történni. Sajnálom! Szerintem az egyéb dolgokat kéne valahogy rendbe tenni előbb…

2023. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
91%
Azért gyerekkorod óta már rég megcsináltathattad volna a fogaid, ha már úgy kb 15 éve dolgozol. Azt se mondd már, hogy Bp-en nincs jobban fizető állás. Lehet tanulni online is nyelvet ingyen, vannak tanfolyamok is, átképezheted magad, vállalhatsz hétvégére pluszmunkát, pl futárkodás. Meg mi a francra toszol el több, mint havi 200 ezer Ft-ot egy önkormányzati lakásra, hogy minden másra csak 80 ezer marad? Ha ilyen drága a lakás, tök nem éri meg fenntartanod. Ha nagyobb, keress valami lakótársat, add ki bérbe az egyik szobát.
2023. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
3%

"Lehet tanulni online is nyelvet ingyen"


Amit sehol nem fogadnak el, mert az nem érvényes nyelvvizsga.


"tanfolyamok is"


Amit szintén nem, mert csak a nappalin megszerzett diploma érvényes, minden más "szar" egy bunkóbb főnök szemében

2023. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
90%

28, a nyelvvizsgát utoljára az egyetemei felvételin nézték, a munkahelyeken kvára a nyelvtudás érdekli,nem a papír. Oké, lállamiban tényleg a papír számít, de oda nem is kell nyelvtudás, ha vna papírod róla:D


Hát kérdező. Amit így leírtál... az jó szaul hangzik:S


Mindenesetre állami fogrovoshoz tessék elmenni. A kisebb problémákt egyszerű töméssel megoldja, ami ingyen van, és akkor legalább több fogadtól nem kell megvállj idővel. És ingyenes.


Mondjuk jó hülye voltál, hog ykihúzattad a fogaidat... elképzelni sem tudom hogy lehet 4 foggal kevesebbel egyáltalán enni, élni... Mindegy, a múlt elmúlt.


És szarul hangzik.. de a 300as fizetés annyira nem szar, igazából többet keresel mint egy csomó másik ember az országban. Nyilván túlhasznált példa, de a pedagógusok kevesebbet keresnek:D


Vezeted a kiadásaidat? Hasznos lenne. Minden egyes forintot beírni mire költötted, így látod min lehet spórolni. Pl írtad a mosószereket. Hát azt pl a fürdőszoba takarításhoz szükséges mosószereket ki lehet offolni teljes mértékben egyszerű 20%-os ecettel (enyhén hígítva vízzel). Literje nincs 200 forint és jobban oldja a vízkövet mint bármilyen súrolószer. AMiket amúgy szintén ecetből állítanak elő:D


Ruhamosáshoz öblítőt szintén illatosított és hígított ecet, nézz rá recepteket a neten.

Ruhamosószert elő lehet állítani reszelt mosószappan+szódabikarbna+illatszer. Nézz rá a neten.


Ezzel a tisztítás költségét havi 1000 forint alá nyomtuk. Oké, az előállításra kell némi időt fordítani, de pl 5 liter mosószer legyártása megvan 1 óra alatt.


ALkohol, dohány, chips nyilván csak pénzszórás, azonnal le kell állni velük.


Előfizetések, szolgáltatások átnézése, ami nem szükséges lemondod, ami szükséges, megnézed van rá jobb ajánalt. Pl internet tök drága tud lenni, de simán lehet, hogy másik szolgáltató olcsóbban adja.


Gyógyszerekre mennyire költesz? Csak mert pl egészségpénztár kártyával visszatérítheted az éves góygyszekröltséged 14%-át. (oké, 20%, csak szokott lenni kezelési költség). Egy ilyen kártyát cisnáltatni ingyenes, hozzácsatolod a bankkártyádhoz és annyi, hogy ezzel fizetsz a patikában, nem sima pénzzel. Adóbevallásnál beikszeled, hogy van ilyen és annyi, kövi évben már alapból lesz valamennyi pénz ezen az EP sázmlán és abból veszel gyógyszert, nem "igazi pénzből". Nem sok, de valami ez is.


De a legfontosabb tényleg a kiadások trackelése először. Tudnod kell pontosan mire mennyi pénz megy.


És mint írták: nem kell egyben kifizetned mindent. Ha rossz a bojler és a 4 fűtőtest, akkor először legyen cél mondjuk a bojler. Vagy az a fűtőtest ami a leggyakrabban használt életteredet fűti. Ha az megvan, lehet új célt kitűzni.


Kaján amúgy szintén lehet sokat spórolni úgy, hogy nem a minőség kárára megy. Ha van piac a környéken, érdemes azt megcélozni. Kevesebb hús, több hüvelyes. Nyilván figyeld az akciókat, használj pontgyűjtő kártyákat, LIDL+ alkalmazást, stb...

Pl a kenyér fostos drága, de a liszt nem. Süss magadnak otthon. Egy darab 50 grammos zsömle ára simán van 60-70 forint. Én itthon sütve 90 grammos zsömlét állítottam elő 47 forintos áron, azaz töb bmint kétszer annyit kaptam a pénzemért. És egyébként még finomabb is lett:D


Azt mondaná az emer, hogy hát ez milyen rossz, hogy ennyire keretek közé szorítja magát az ember. D eőszintén... pl a takarításban semmi extra, annyi, hogy nem az 1500 forintos frincfrancos mosószert emeled le a polcról, hanem az ecetet és annyi, a takarítás folyamata egy az egyben ugyanaz.

2023. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
4%
Valamelyik nap egy nő irta ki ezt,akkor nyaltátok a valagát
2023. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!