Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem ostobaság ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem ostobaság ez a gondolatmenet?

Figyelt kérdés
Ez a "azért nem vesznek észre mert nonstop búvalb'szott fejed van". Mármint hol? Az utcán idegenek? Szerintem másik társadalomban élnek mint én. Egyébként mást nem hoznak le az életről a világban történő dolgok? Ez az öngyilkos lett, megnyomorította stb hírek elveszik az életkedvem. Ezért mélyülök fiktív világokba rendszerint.
2023. dec. 27. 09:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

20, ezt magadnak mondd. Én 5ösben kifejtettem a gondolataimat, de te csak addig jutottál el, hogy nyűglődj mer tmilyen rossz is a világ. Valójában nem kérsz segítséget, csak kiabálsz.

Segítségre szorulsz, ez egyértelmű, bízom benne, hogy ezt te is belátod.

Majd ha segítséget kérsz, és el is fogadod, akkor lehet rajtad segíteni. Addig meg az emberek nem kíváncsiak az üres kiabálásra.

2023. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!