Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem ostobaság ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem ostobaság ez a gondolatmenet?

Figyelt kérdés
Ez a "azért nem vesznek észre mert nonstop búvalb'szott fejed van". Mármint hol? Az utcán idegenek? Szerintem másik társadalomban élnek mint én. Egyébként mást nem hoznak le az életről a világban történő dolgok? Ez az öngyilkos lett, megnyomorította stb hírek elveszik az életkedvem. Ezért mélyülök fiktív világokba rendszerint.
2023. dec. 27. 09:58
1 2 3
 1/21 Kitana. ***** válasza:
68%
Engem a búvalbszott emberek hoznak le az életről, szóval részemről megállja a helyét. Általában azokra a férfiakra szoktam felfigyelni, akik jókedvűek, beszélgetősek, humorosak, stb. A világban történő dolgok nincsenek befolyással a mindennapjaimra, szóval maximum figyelemmel követem őket, de ennyi.
2023. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az egyszerű emberek nyilván boldogabbak, de minél jobban átlátja valaki a világ dolgait annál kevésbé lesz az.
2023. dec. 27. 10:06
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Az a helyzet, hogy nagyon sok ember depressziós, vagy instabil alapjáraton és amikor az emberek kerülik bármilyen oknál fogva akkor méginkább letargikusak lesznek.

Van amelyik nem mindig az, változékony az állapota és szerencséje van társ személyében, de nem hosszútávon, mert előbb utóbb vége az idillnek.

Az önbizalomhiánnyal küszködő egyének, szeretethiányosak is hajlamosak depresszióra és míg nem változtatnak pozitív irányba addig nem is sikeresek.


Könnyű mondani, hogy de csak fel kell állni, viszont a depresszió súlyos betegség és aki alapvetően nem rendelkezik kellő mennyiségű akarattal annak nagyon nehéz, talán lehetetlen elérnie, hogy gyógyulni tudjon.

2023. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

#2 ez nem feltétlen igaz, bár van benne igazság. Az én hétköznapjaimra nincs hatással a világ katasztrófája hiába értem, hogy miről van szó. Sokkal nagyobb hatással van a hangulatom rá az, hogy a családommal, barátaimmal stb vagyok, hobbimat űzöm, mint az, hogy valami ismeretlen öngyilkos lett. Ez lehet érzéketlenség, sajnálatos, hogy ennyire érzéketlenek lettünk, másrészt viszont enélkül lehetetlen boldognak lenni. A világban rengeteg szörnyűség van, de rengeteg csodálatos dolog is. Az már rajtunk múlik, hogy mi ezt hogy kezeljük.


Rengeteg boldog és nagyon okos embert ismerek, mégha én nem is sorolom magam ide.

2023. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Osztom 4es gondolatait, engem nem tesz búvalbszottá az, hogy random idegenek ölik egymást meg magukat. Mármint... igen, szomorú, de nem tudok mit tenni vele, tehát értelmetlen megmérgeznem magamat vele. Merthogy ez az én döntésem, hogy engedem-e, hogy megmérgezze az életemet vagy sem. És én nem engedem.


De amúgy szerintem jellemzően azokra szokták ezt érteni akik pl a "hogy vagy?" kérdésre olyanokat mondanak, hogy "áh, elég fáradt vagyok" meg "eh, nyúzott vagyok" vagy "olyan rossz volt amikor..." meg... jellemzően panaszkodnak. Persze ezeknek is megvan a helye, de jóval szűkebb térben mint ahogy az emberek cisnálják. Merthogy jellemzően a panaszkodás a default kommunikációs forma Magyarországon. Ez viszont már tényleg lehoz az életről:D Mármint értem, hogy bőven lehetne jobb hely ez az ország, de ha egy távoli ismerőstől vagy új embertől megkérdezem, hogy mi van vele, nem biztos, hogy egy negatív ventillálásra vagyok kiváncsi. Nyilván azt szűröm le ebből, hogy ez az ember ilyen, elvégre ismerkedés során is az ember azt mutatja magából amit láttatni akar. Ő a panaszáradatot akarja láttatni magából. Ha meg már a bemutatkozása is ilyen az embernek, köszönöm, nem kérek belőle. Majd ha szorosra fűzzük a kapcsolatot sírhat a vállamon amennyit akar.

2023. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

Értelmes ember vagy egyáltalán nem fogyaszt híreket, vagy erősen korlátozza (én pl. max. heti / 2 heti 1x, az is túlnyomórészt hírek CÍMEINEK olvasását jelenti).

Ja, és magyar híroldalakat EGYÁLTALÁN nem olvasok.

2023. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Van kisugárzása mindenkinek és aki mosolygós, kedves ahhoz vonzódik inkább az ember még barátság/ismerős/kolléga szinten is. Aki nagyon néha mosolyog, nevet, nem érti a viccet, túlérzékeny azok taszítóak. Ez nincs nemekre bontva, mindkettőre érvényes.
2023. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az hogy az ember milyen lesz és mennyire lesz boldog függ a múltjától és attól hogy milyen behatások érték, nyilván aki egy megkopaszodott, ronda törpe az nem lehet "csak magabiztos" és sorolhatnám.
2023. dec. 27. 10:23
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Igen, a múlt befolyásol, de amikor már felnőtt az ember akkor rajta múlik, hogy marad a gödörben vagy inkább kimászik.
2023. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Kitana. ***** válasza:
66%

2 Nem, ez nem így van, hanem a depressziós, magatehetetlen emberek szeretnek valami pozitívat is érezni magukkal kapcsolatban, ha úgy gondolod, te legalább nem vagy egyszerű, akkor nem érzed magad egy utolsó szardarabnak. (Ezzel nem arra utalok, hogy az lennél, mielőtt félreérted.) Ez sima felsőbbrendűségi komplexus.

Nagyon sokan átlátják a világ dolgait, csak mondjuk van bőven elég pozitív dolog az életükben, amik ezt ellensúlyozzák. Te nem vagy attól intelligensebb, hogy neked véletlenül csak a szar jutott.

2023. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!