Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érzitek hogy selejtes ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek hogy selejtes ez a gondolatmenet?

Figyelt kérdés
"Az incelek a személyiségük miatt nem érdemelnek párkapcsolatot". Oké, hány ember kapja azt amit érdemelne? Meg ki mondja meg ki mit érdemel? Sokszor azok boldogok akik amúgy nem érdemelnék meg, bár ki vagyok én hogy ezt megmondjam? Sorozatgyilkosoknak és egyéb életformáknak is volt kapcsolata, ők megérdemelték?
2023. okt. 15. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem, nem érzem selejtesnek. Más kérdés?


Olyan, mintha azzal érvelnél, hogy mivel sok bűnelkövető szabad lábon van, ezért mekkora igazságtalanság már, hogy mások meg börtönben ülnek...

2023. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
A sorozatgyilkos lehet, hogy tisztelettel bánt a kiszemelt nővel és nem gyűlölködött folyamatosan. Ráadásul, ha már valaki lelkiismeretfurdalás nélkül öli az embereket, az nagy valószínűséggel pszichopata, a pszichopaták pedig köztudottan ügyesen illeszkednek be látszólagosan a társadalomba. Elbűvölőek, manipulatívak, tudják, mit akarnak az emberek hallani. Tehát, kifelé úgy viselkednek, ahogy azt elvárják tőlük. Az, hogy kinek van párkapcsolata, független attól, ki mit érdemel. A viselkedésen és a másik nemhez való hozzáálláson nagyobb a hangsúly.
2023. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
4. Ezért is sántit a "ilyen torz belsővel" duma mert ha az kifelé nem látszik az embernek nyert ügye van. Engem kedvelnek a munkahelyemen meg kb mindenhol ahová megyek, nyilván nem tudják mikre verem a majmot szabadidőmben.
2023. okt. 15. 11:31
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

"Oké, hány ember kapja azt amit érdemelne?"

Nem tudnám számszerűsíteni, de azért hadd töltsön el elégedettséggel, amikor az általam ismert legodaadóbb, legönfeláldozóbb, legönzetlenebb ember egyszer csak a semmiből örökölt egy jelentős vagyont. Kurvára örültem neki, szerintem MEGÉRDEMELTE. És ugyanilyen elégedettséggel tölt el, amikor a gonosz, romlott, önző, undorító lelkű incelek egyedül halnak meg. Mert MEGÉRDEMLIK.


"Meg ki mondja meg ki mit érdemel?"


Hogy érted? Amíg nem avatkozunk a másik ember életébe, addig bárki gondolhat bármit.


"Sorozatgyilkosoknak és egyéb életformáknak is volt kapcsolata, ők megérdemelték?"

Lásd 1-es komment.

2023. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
#5 Az inceleken viszont kezdetektől látszik a torz belső a pszichopatákkal ellentétben. :)
2023. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok pszichopata csak elég sok szexuális szadista és egyéb beteges perverzióm van. Gyerekek nem szerepelnek benne mielőtt valaki arra gondolna. Amúgy soha nem bántottam senkit ezek miatt a vágyak véget.
2023. okt. 15. 11:38
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
#8 Én nem a szexuális perverziókról beszéltem. Ha bejön a szadizmus, majd összehoz az élet egy mazochistával és kész. Arról beszéltem, hogy az incelek folytonosan nyíltan szidják és elhordják mindenfélének a nőket, ami egy lehetséges randipartner számára nem túl vonzó.
2023. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

"Ezért is sántit a "ilyen torz belsővel" duma mert ha az kifelé nem látszik az embernek nyert ügye van."


Már hogy ne látszódna? Én nem vagyok egy nagy nyomolvasó, de egyre inkább átjön manapság a másik mozgásából, tekintetéből, hangszínéből is csomó minden. Persze csak ezekre nem alapozok. Viszont ha beszélsz valakivel, sőt elég ha csak hallod beszélni ahogyan megnyilvánul bizonyos dolgokban. Nálam onnét sokszor helyére klikkel abban a pillanatban hogy milyen ember is lehet, mikben hisz, mi a világképe és hova tartozik.

De összességében téged bizonyára nem csak ezért utasítanak el. Van ott sok más is.

2023. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

Aki incel azért incel mert már az előtt el lesz utasítva hogy egyáltalán a személyisége megnyilvánulhatna. Szóval a személyiséggel példálózni baromság. Az csak akkor derül ki ha mondjuk randizik valakivel, de mivel a randiig sem jutnak el így nem ez az oka a sikertelenségnek.

99%-ban a rossz külső miatt sikertelenek, a rossz külső pedig nagyrészt genetikai eredetű. Igen, lényeges lehet az igénytelenség, a rossz stílus is, de leginkább olyan dolgok számítanak, mint az arc, a fejforma, a testalkat, a fogazat, a haj stb.

2023. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

#8

Ebben az esetben pont a beteges személyiséged miatt nem lesz kapcsolatod. Nem is értem a kérdést...

2023. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!