Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érzitek hogy selejtes ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek hogy selejtes ez a gondolatmenet?

Figyelt kérdés
"Az incelek a személyiségük miatt nem érdemelnek párkapcsolatot". Oké, hány ember kapja azt amit érdemelne? Meg ki mondja meg ki mit érdemel? Sokszor azok boldogok akik amúgy nem érdemelnék meg, bár ki vagyok én hogy ezt megmondjam? Sorozatgyilkosoknak és egyéb életformáknak is volt kapcsolata, ők megérdemelték?
2023. okt. 15. 11:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

#11

Ez csak akkor lenne igaz, ha mindenki úgy ismerkedik, hogy utcán idegenekkel.

A valóságban a legtöbb kapcsolat baráti körből vagy munkahelyi körből lesz, tehát eleve ismered legalább egy kicsit.

2023. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
12.Sok mindent mondtak nekem itt a gyakorin, nem mind bizonyult igaznak.
2023. okt. 15. 12:42
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem, ez a gondolatmenet nem selejtes, hanem tűpontos. És a kérdés maga újabb bizonyítéka annak, miért nem érdemelnek az incelek párkapcsolatot.
2023. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nehéz lehet agy nélkül élni utolsó.
2023. okt. 15. 14:31
 15/17 anonim ***** válasza:
57%

16

Micsoda ellenérvek.

2023. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos szint alá nem megyek le.
2023. okt. 15. 14:35
 17/17 anonim ***** válasza:
68%
És ez a bizonyos szint a veled való egyet nem értés? :D Te sem vitázhattál sokat életedben.
2023. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!