Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért mondják azt az inceleknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mondják azt az inceleknek hogy az ő hibájuk minden mert nem adnak lejjebb az igényeikből?

Figyelt kérdés
nekem nem kell topmodell nő,egy a lényeg,ne legyen 100 kg,nyilván nem minden az alatt lévő nő jön be de nemhiszem hogy az én hibám lenne a dolog
2023. dec. 24. 16:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%

A gyakorin sokan gondolják úgy hogy az incel azt jelenti nőgyűlölő. Nem tudom miért alakult ki ez egyesekben, hiszen megvan a szó pontos jelentése: olyan személy aki akar szexelni de partner hiányában nem tud. Ennyi a definíció. De sokan itt úgy gondolják hogy ha egy férfinak nincs szexpartnere tartósan, de nem nőgyűlölő akkor nem incel.... Gondolom a négyes hozzászóló is közéjük tartozik.

Egyébként kérdező, az incelek többségének nem a külsejük hanem a kommunikációs készség és szociális képességek hiánya miatt nincs kapcsolatuk.

Én pl erősen túlsúlyos vagyok, nem keresek jól mégis van barátnőm.

Igazából nem az igényekből kell leadni csak meg kell tanulni ismerkedni emberekkel. Bár hozzáteszem sok incel csak modell típusú fiatal nőt tud elképzelni maga mellett, miközben ő átlagos vagy azalatti kinézetű rossz szociális képességekkel... Azért ezekre mindenképp igaz ez , ha nem is minden incelre.

2023. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
61%

#7! Neki meg nem elég, ha nem vagy zsírdisznó. Fogjátok már fel, hogy mindenki azt vár el, amit akar, feltéve, ha azt is el tudja fogadni, ha elvárásai nem teljesülnek és ezáltal egyedül maradnak. Ez a nőknek megy, a hisztikéző inceleknek meg nem🤷🏼‍♀️

#6

2023. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
hogy javítsam a kommunikációs képességeimet ha nem állnak velem szóba a nők?
2023. dec. 24. 17:17
 14/27 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudod kierőszakolni, hogy más vonzónak találjon, kizárólag a saját magadba fektetett energiával van lehetőséged párt találni, javítani az esélyeiden. Hogyha olyan nőre pályázol, akinek millió egy udvarlója van, akkor minden negatív tulajdonsággal rontasz az esélyeiden.


Másik dolog, hogy nem tetszhetünk mindenkinek. Minél hamarabb felismered és keresel tovább, annál nagyobb eséllyel találsz párt.

2023. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
tisztába vagyok vele hogy nem tetszhetek mindenkinek,nem is ez a gond,a gond az hogy nem kellek senkinek,ez több mint furcsa
2023. dec. 24. 17:21
 16/27 anonim ***** válasza:
66%

13: Kezdetnek nyiss a világ felé. Ne kizárólag olyan nővel beszélgess, aki tetszik.


Egyébként édesanyád, lánytestvéred, rokonaid között is van nő, nem másabb velük beszélni.

2023. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
26%
Amennyiben netes társkeresőzni akarsz, kérdező, talán helyesen írni megtanulni sem volna hátrány.
2023. dec. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%

"hogy javítsam a kommunikációs képességeimet ha nem állnak velem szóba a nők?"

Valaki csak szóba áll veled. Nem csak nőkkel lehet kommunikálni. Legyenek barátaid például, az sokat segít az ismerkedésben is. Ne úgy indulj neki hogy most nőt akarok. Ismerkedj emberekkel....

2023. dec. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Mi(k)ből áll az érdeklődési köröd, kérdező?
2023. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
addig nemjutottam nőkkel társkeresőn,hogy kiderüljön milyen a helyesírásom,ahhoz hogy lássák hogynézek ki nem kell rákattintani a profilomra
2023. dec. 24. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!