Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megfutamodás ellen mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfutamodás ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Nem is kell online ismerkednem, munka, ügyintézés közben is egypár havonta felkeltem egy-egy férfi érdeklődését. Elég hamar azonban valami önsorsrontás àltal elüldözöm mindet. Túl félénk, visszahúzódó leszek, de csak azután, hogy megérzem, te jó ég, ezt a szuper férfit én tényleg érdeklem. Utoljára nem mertem elmenni a találkozóra. Nem is tudtam normálisan lekommunikálni.Előzmény az lehet, hogy gimis és egyetemi szerelmeim egyaránt durvàn összetörték a szívem, másik nőért, mert én nem voltam nekik elég jó. Akkoriban nem is annyira adtam magamra még, inkább ez a havercsaj fazon voltam, ráadásul két gyönyörű barátnővel lógtam, nem tudtam őket lekőrözni. Ez mára nem így van, olyan vagyok, mint a jó bor, most értem be, látom, hogy gyakran felfigyelnek rám a férfiak, de nem tudok úrrá lenni a régi, hoppon maradt kislány emléke felett. Kattant vagyok?

2023. dec. 20. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Az vagy.

És ha ilyen is maradsz, akkor úgy eltelik a fiatalságod, hogy egyetlen párkapcsolatod sem lesz.

Ha önerőből nem megy a váltás, akkor pszichológussal kezeltesd ki. Ez nem normális dolog. Külön baj, hogy ezzel más férfiaknak is csak rossz tapasztalata lesz a nőkkel, hogy nem lehet bennük megbízni.

2023. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Milyen testi paraméterekkel rendelkezel hogy ekkora hercegnőnek hiszed magad? :D
2023. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
89 cm magas vagyok, 34 kg, piros hajam és szemem van. Nem képzelem magam annak. Ha randira hív egy jó arc férfi, csak megtetszettem neki, nem gondolod? Ha ilyen havonta előfordul, akkor ezen a vidéken elmegyek szódával, feltételezem.
2023. dec. 20. 13:04
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem értél be , csak a férfiak ki vannak éhezve egyre ehezebb nohoz jutni es megneznek mindenkit es ott peobalkoznak be ahol csak tudnak. F
2023. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Utoljára nem mertem elmenni a találkozóra. Nem is tudtam normálisan lekommunikálni."


Aha, szóval te voltál az, aki múltkor nem jöttél el a megbeszélt randira? En meg ott állok mint egy fsz...

(Nem te voltál, csak analóg eset)


Ilyet ne csináljatok, lányok. Tessék kommunikálni!

2023. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3. Egy megtermett albínó nyuszi? 😂😂😂😂
2023. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6. Az az, és fel is vettem a nyúlcipőt.
2023. dec. 20. 14:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6. Sapadt varacskos diszno volt az.. a barna farkast szeretik.
2023. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7#


Nem csodálkoznék, ha valaki erre is ráizgulna. Sose felejtsük el, melyik oldalon vagyunk.

2023. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pszichológussal - valószínűleg alapból egy szorongó magszemélyiséged van, s arra rátett 1-1 lapáttal a későbbi felnőttkori rossz "élmények". Nem vagy képes elfogadni saját magad, rettegsz, hogy hú ha bejön akkor mégsem - önértékelési diszfunkciókra vall.
2023. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!