Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináltok magány ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok magány ellen?

Figyelt kérdés

Sose volt párkapcsolatom, örök szingli vagyok. Társkeresőn már kiégtem, és csak az önbizalmam vette lejjebb. Barátaim most nagy tervekben vannak, így még jobban eltávolodtunk egymástól (gyerekvállalás, összeköltözés, építkezés, stb. Mindegyiknél akad valami).


Tanulok nyelvet, járok jógázni, novembertől megyek egy tanfolyamra, futok, eljárok sétálni, nézek sorozatot. A tanfolyam mellett még megcsinálom a jogsit, csak hogy ne unatkoznak. Azokat csinálom, amiket mások tanácsoltak. De így is rohadtul magányos vagyok, és hiába égtem ki a társkeresésben, még így is vágyok egy társra és nem tudom magamban ezt a vágyat kiírtani. Se a kutya, se a cica nem tud pótolni senkit.


2023. okt. 15. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Amerre jársz, nézz körül, és örülj, ha találsz valakit, akivel tudsz beszélgetni, esetleg jönni-menni. Még akármi jó is lehet!
2023. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Hány éves vagy?


Szerinted mi az oka hogy nem. Jön össze? Milyen visszajelzést kapsz? Meddig juttok el?

2023. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Akárkit azért ne akarj magad mellé :D

Hidd el, egyedül sokkal nyugodtabb tud lenni az életed, próbáld ezt meg értékelni :D

Beszélgess másokkal, az sokat segíthet.

2023. okt. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán van jó megoldás erre, pontosabban olyan megoldás ami helyetessítheti a kapcsolatot, a szexualitást.

Sajnos ha az ember egy biológiai-pszichológiai alapszükségletét nem tudja megélni, akkor ezt SEMMIVEL sem tudja pótolni. Persze sokan mondják, hogy "én tök jól elvagyok egyedül", de igazából ilyen nincs.

A természet dolgozik, nem lehet ellene semmit tenni. Alapvető, hogy vágyunk egy társra, hogy vannak szexuális igényeink, ha ezeket valaki nem tudja megélni az beteg lesz és az élete minden területén romlásnak indulnak a dolgok.

Szóval igazából nem lehet mit tenni a magány ellen, csak azt, hogy nem leszel többé magányos, keresel magad mellé valakit.

2023. okt. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
78%

En oszinten a maganyt az egyik legrosszabb modon kezelem, de mukodik.

Videojatek fuggo vagyok. Discord szervereken napi 10-15 emberrel beszelek, jatszok kozosen. Igy nem erzem feleslegesnek magam.

2023. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a magányt és a depressziót hagyományos módon kezelem, piálok.
2023. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!