Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok amikor nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok amikor nagyon szomorúak vagyok a magány miatt?

Figyelt kérdés
Sokszor annyira erőtlennek érzem magam, eddig bármilyen rossz volt mindig valahogy éreztem, hogy igazából nincs semmi baj, de ezt most már nem érzem. Mit szoktatok csinálni amitől jobb lesz, amikor teljesen kilátástalan a helyzet és már a megérzésed sem mondja, hogy jobb lesz valaha is.
2010. jan. 23. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Üdv a klubban!:D Én spec inni szoktam!
2010. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Menj el csajozni vagy pasizni, mozdulj ki. sportolj járj könyvtárba, foglald le magad, vagy akármi. Csak tégy a magány ellen. Ha meg ez se akkor meg pszihológus.
2010. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. én ilyenkor zenét hallgatok mindig. Sötétben lekapcsolom a lámát a szobámban és fülessel a fülemben fekszek vagy ülök az ágyon és csak a zenére figyelek. Ilyenkor kikapcsol az agyam és nem gondolok arra h magányos vagy egyéb más bajom van. Nekem mindig használ. :)


Sok sikert.

2010. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
lámpát* :D
2010. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Több félre magány létezik.Miért vagy magányos?
2010. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én be szoktam rúgni. Sajnos nem biztos módszer, mert vagy elfelejted a bajodat, vagy még jobban kínoz...
2010. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
'féle
2010. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
megnézek egy filmet, olvasok aztán sötétben fekve zenét hallgatok.néha álmodozok:)
2010. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

1. 23:11 Néhányan nem szerettek az osztályból és sikeresen ellenem fordítottak amit csak lehet (na de ezt most hagyjuk, már vége :)), van egy barátnőm, de mostanában nem látom. Nem nagyon szoktam kimozdulni, valahogy úgy vagyok vele, hogy ha egy valakinek megnyílok teljesen akkor már nem tudok másnak ugyanúgy. Szerelmet pedig már nem várom, eddig is megvoltam nélküle, de azért talán még lehet valami.. :)


Berúgni, nem szoktam, nem old meg semmit, az ok nem változik.

2010. jan. 23. 23:19
 10/17 A kérdező kommentje:
Írjatok még.
2010. jan. 23. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!