Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok amikor nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok amikor nagyon szomorúak vagyok a magány miatt?

Figyelt kérdés
Sokszor annyira erőtlennek érzem magam, eddig bármilyen rossz volt mindig valahogy éreztem, hogy igazából nincs semmi baj, de ezt most már nem érzem. Mit szoktatok csinálni amitől jobb lesz, amikor teljesen kilátástalan a helyzet és már a megérzésed sem mondja, hogy jobb lesz valaha is.
2010. jan. 23. 23:00
1 2
 11/17 anonim válasza:
Kezdj blogot írni, az majd leköt, de én berúgáspárti vagyok, meg csajozás (barátnő mellett is lehet), menj el barátkokzni, vagy kezdj el sorozatokat nézni. Esetleg tanulj, olvass..
2010. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
rabolj egy bankot, ha 15 millió felett rabolsz, akkor leszek a szexrabszolgád havi 360kért.
2010. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Olvass rettentően ébresztő hatású könyveket. Bozontos Csernus, meg Tolle, meg regényből akár Orwell vagy Duncan. Mindenre megoldás a google és az ebook szó.
2010. jan. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Oppá, Duncan az Shelley, csak még most emésztem, hogy nem is csaj :D
2010. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Most csináltam egy blogot, már gondoltam rá, most megtaláltam ami kell :). Megspórolom a pszichológusra szánt pénzt. :D


Szexrabszolga? Hihihi, már most jobb kedvem lett. Köszi, de nem tartok rá igényt.


Köszi, a könyvcímeket.

2010. jan. 24. 00:32
 16/17 anonim ***** válasza:

Depresszió gyanús vagy!

Mitől lenne jobb kedved? Mi nyomaszt, mik annak az okai?

Nem tudnál rajtuk változtatni?

2010. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Túl sok a negatív gondolat, néha annyi, hogy a fejem is megfájdul. Hajlamos vagyok a depresszióra, de valahogyan a mai nap nem érzem annyira. Néha egy kupac sz@rnak érzem magam. Most nem mennék bele, hogy miért, de ennek főleg az az oka mostanában, hogy nem vagyok elégedett a testemmel. Másik ok, néha elszáll minden erőm és hitem, ez ellen nem tudok mit tenni, majd visszajön, pl mint a mai napon. Amúgy lehet csak azért vagyok ilyen, mert már egy hónapja alig alszom. Gyógyszereket nem akarok én sem is fogok szedni, tudom, hogy függővé válnék. Most eljátszok a gépen az jól eltereli a figyelmem ;).
2010. jan. 24. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!