Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nő cseveg 5 évig barátként valakivel és utána ok nélkül offolja?

Figyelt kérdés
Volt egy netes haver csaj akivel minden nap órákig csevegtem. Egyszer csak letiltott! Képbe jöhetett nála egy másik férfi akivel komolyabb kapcsolatba került? Valószínű személyes randik , szex ilyesmi ? És akkor a barátzónás lúzertől (akihez amúgy se vonzódott mert kövér vagyok a csaj meg felszín alapján ítélt ) megszabadult ?
2023. dec. 19. 06:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bármelyik. Tetszik az egójuknak.
2023. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Alessandro10 ***** válasza:

Kb fél órára laktok egymástól és 5 év alatt semmi személyes találkozó?

Miről lehetett annyit beszélgetnetek, hogy ennyi időn keresztül sem voltatok kíváncsiak egymásra?

Oké, Te tudod magadról milyen vagy és nincs önbizalmad ahhoz, hogy nyíltan merted volna vállalni magad a másik előtt. De ezt asszertív kommunikációval meg lehetett volna beszélni és ha a szerinted előnytelen külsőd ellenére is akart volna Veled továbbra is beszélgetni, úgy semmi akadálya nem lett volna találkoznotok.

De Te tudod, hogy Ő hogy néz ki? Lehet azért nem erőltette a személyes találkozást, mert neki is van valami amit nem mondott el magáról.

Nekem azért furcsa lenne,hogy 5 évig beszélgetek valakivel és nem tudom kivel. 🤔


Egyébként nekem is volt hasonló sztorim. Soha nem találkoztunk, meg nem tudom a mai napig sem, hogy Ki is volt az,akivel több mint 2 évig írtunk egymásnak.

(itt a GYK-n)


Szép volt, jó volt, elmúlt.

2023. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12


Ő sokszor akart találkozni. Majd hogy inkább erőszakos volt. Viszont én tudtam hogyha személyesen találkozunk, akkor részéről vége lesz az érdeklődésnek.

2023. dec. 29. 15:09
 14/15 Alessandro10 ***** válasza:

Mondjuk az nem szép dolog, hogy ok nélkül offolt.

5 éves "kapcsolatot" így elengedni...

Hmm.

Természetesen van amikor valami véget ér, mivel semmi sem tart örökké.

De az én értékrendem azt tartja helyesnek, ha együtt megbeszélik, hogy más úton mennek tovább.


Nálam is volt amikor ghostingoltak, amikor pedig én szakítottam meg a kapcsolatot valakivel, akkor meg elmondtam neki, hogy azt miért érzem úgy.


Azt látom, hiába rendelkezik nagy szókinccsel a magyar nyelv, a kommunikáció mégis irtózatosan nehezen megy.

2023. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy másik férfi került a képbe és nem látja értelmét, hogy az idejét rád pazarolja. Nem ritka jelenség az a haver, aki korábban évekig meglátogatott amióta becsajozott felém se nézett. Így megy ez sok embernél, felborulnak az erőviszonyok.
2023. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!