Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nő cseveg 5 évig barátként valakivel és utána ok nélkül offolja?

Figyelt kérdés
Volt egy netes haver csaj akivel minden nap órákig csevegtem. Egyszer csak letiltott! Képbe jöhetett nála egy másik férfi akivel komolyabb kapcsolatba került? Valószínű személyes randik , szex ilyesmi ? És akkor a barátzónás lúzertől (akihez amúgy se vonzódott mert kövér vagyok a csaj meg felszín alapján ítélt ) megszabadult ?
2023. dec. 19. 06:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

5 évig csak irogattatok egymásnak, semmi találkozó? Miért nem talalkoztatok?

Megunta az irogatast mert évekig egyszer sem találkoztatok és pattintott. Ennyire egyszerű.

2023. dec. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Ilyenek ezek a nők xdd
2023. dec. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a nők ilyenek. Némelyik ember, csak így felszívódik vagy ignorál és nem ír vissza. Lényegtelen, hogy miért csinálta. El kell fogadnod és tovább kell lépned, mivel más lehetőséged nincs.Kezdj el új barátságokat kötni.Légy nyitott az lehetőségekre. Nekem ez segített.
2023. dec. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1


Egyszer sem találkoztunk. Mivel vékony a nő én meg az ellentettje. Dolgoztam magamon, mindent bevetettem a fogyásért hogyha normálisabban néznék ki akkor találkozok vele. De nem volt semmi megállapodás. Nem vártam el hogy rám várjon. Elvileg ismerkedett is vagy 10 emberrel az évek alatt. De egyikkel se jött össze. Velem meg csak barátként dumált.

2023. dec. 19. 06:52
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

De tudtad hogy nem tetszel neki. Amúgy meg nekem is tűntek csak úgy el emberek az életemből...ez ilyen.

N 31

2023. dec. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5


Hát persze tudtam hogy nem vagyok egy adonisz számára. Nem mondta hogy nem tetszek neki, csak olyan férfiakról áradozott akik sokkal jobban néztek ki mint én valaha. Vannak azért örökölt tulajdonságok amiken nem lehet változtatni. Amúgy sztem leginkább a túlsúly taszítja. Meg is értem mert én se akarnék semmit duci nőtől. Nekem is az egészséges test tetszik.

2023. dec. 19. 06:58
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
A nőknek nincs se lelkiismeretük, se érzelmeik. Csak használják az embereket, és akire már nincs szükségük, azt eldobják.
2023. dec. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet van valakije.

De ha sokat beszélgettek akkor ez kiderült volna nem?

Messze laktok egymástól nagyon?

2023. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8


Talán fél órára. De lehet nem is az igazat írta a lakhelyéről. Fene tudja

2023. dec. 28. 07:45
 10/15 anonim ***** válasza:
2016-2021 közt én is leveleztem itt rendszeresen egy lánnyal. Az már az első hónapok egyikén kiderült hogy nem leszünk egy pár mert a barátai szerint nincs bennünk semmi közös (szóval találkozni úgy már sok értelme nem volt). Valóban nem volt érdemben elég közös dolog, ugyanakkor ők kezdtek el tukmálni rá ilyen olyan havert hogy az milyen neki való szuperember. Egyik jól átverte (aztán a nagy kerítők széttárták kezüket hogy hát ki gondolta volna), egy másikkal (szerinte őt nem a barátai küldték rá mégis pár órával a bő fél éves kapcsolatát lezáró szakítás után írt rá..... fb-t nem használt csak szoros ismerősi kör tudta mi a helyzet de "biztos" magától időzített ilyen jól a tag) viszont már tartósan összejött, gyereke is lett vagy legalábbis terhes volt mikor megszakadt a levelezés.
2023. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!