Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezzel a nővel mi a francot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a nővel mi a francot kezdjek?

Figyelt kérdés

Matcheltünk Tinderen, átmentünk Viberre.


Ott első beszélgetésnél elpanaszolta, hogy ő még úgy érzi nem áll készen egy kapcsolatra, mert nem rég csalódott és pont aznap akarta letörölni a Tindert.


Mondtam neki semmi probléma nem kell siettetni semmit, csak beszélgessünk akkor, mint barátok aztán alakul.


Erre állandóan jön a kifogás, hogy tanulnia kell nem ér rá éppen, a válaszai meg ilyen egyszavasak (De válaszolni nem túl elfoglalt, csak beszélgetni).


Ő semmit nem kérdez, mindig én írok valamit amire van egy pár szavas válasz.


Most ezzel mit kezdjek?


Bunkó sem akarok lenni vele. Ja és persze azóta megnéztem a Tindert még mindig nem törölte le magát ... Ugyanúgy fent van.


Simán tiltsam le a fenébe? Nem akarok megbántani sem. Vagy írjam neki, hogy én mást keresek?


Nem értem most ilyenkor mi van. Egyáltalán minek matchelt be meg adott hozzá, ha nem akar semmit?


Most már van is egy új fogalmam erre a félig-ghosting. Nem is ghostingolás, de még is az.



#nő #érdekes #Tinder #Fél ghosting #Majdnem ghosting
2023. dec. 9. 16:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10: "gondolta te jó leszel arra, hogy bókolj neki a csalódása után"


Kizárt, mert amikor a kérdező felajánlotta, hogy csak barátilag beszélgessenek, arra is nemet mondott.

2023. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, tiltottam mindenféle üzenet nélkül. Nem kell ilyenkor a dráma, mert úgy is én jövök ki belőle rosszul, hogy "ő megmondta".


Nem értem miért van ilyen nőkkel tele a társkereső. Értem én, hogy nehéz válogatni a pasik közül, de komolyan már. Legalább akkor mondja meg egyenesen, hogy nem akar ismerkedni aztán ennyi.

2023. dec. 9. 19:25
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántódj rajta. Egyértelmű hogy nem tetszettél neki és azért viselkedett így.
2023. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#12: "Legalább akkor mondja meg egyenesen, hogy nem akar ismerkedni aztán ennyi."


Elméletben ez egy jogos elvárás részedről, kérdező, viszont sajnos sokan, ha ezt megteszik velük (nyíltan és azonnal elutasítják őket), akkor "robbannak".

2023. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

100% tetszett neki a figyelem. Nő dolog. Nem akar igazából pasit, de jó érzés, hogy kívánják. És hidd el, nem csak veled beszél.


Most erről eszembe jutott egy régi Garfield képregény, ahol Garfield elkap egy egeret és utána rögtön el is engedi, majd valami olyasmit mond, hogy még nem fanyarodtt rá, csak gyakorol ha szükség lesz rá.


Nem tetszel neki annyira, hogy kapcsolatot akarjon - akár egyszeri akár valmi hosszabb - de annyira igen, hogy a figyelmed(eitek) jól essen. Tök jó, hogy érdeklődsz(tök), meg szórakoztatod(tatjátok).


Megoldás: Hagyd a francba a csajt. Töröld a számát, felejtsd el és fektesd az energiád egy olyan nőbe aki viszonozza is.

2023. dec. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer szakítás után egy héttel én is regisztráltam társkeresőre...de minek? :D mondjuk én vissza sem írtam senkinek. Szerintem elég gyakori hogy valaki szakitas után felmegy hátha az segít.

Nem kell tudatos vele sehogy. Csak ne keresd többet, ennyi.

2023. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan a többi válaszadó írta én is ugyanezt írom kérdező hogy hagyjad! Viszont akkor nem értem hogy itt miért síránkozik a nők többsége hogy nem lehet társkeresőn ismerkedni és normális pasit találni, érdekes ez nagyon. Kérdező szerintem normálisan szeretett volna ismerkedni de a másik fél ezt nem hagyta és látszólagosan próbálta a kérdezőt lerázni. Tudom mi férfiak sem vagyunk tökéletesek de akkor nem csak bennünk van a hiba kedves lányok, ti sem vagytok tökéletesek!
2023. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mennyire általános, de én szinte mindig ilyenekbe futok a társkeresőn, hogy csak unatkoznak, figyelemre vágynak, de valóságban nem is akarnak senkit.

Most is imme-ámmal beszélgetek egy ilyen nővel. Szinte csak este volt fenn 1 órát, aztán hetekre eltűnt, majd mintha misem történt volna megint írt. Nem is veszem komolyan, viszont legalább messengeren beszélünk, itt már kicsit többet. Ő bevallotta, hogy van egy alkesz pasi az életében, akitől szabadulna, de ahhoz kellene valaki , így néha elcsábul és feljön a társkeresőre. De így meg persze csak hülyít mindenkit. Badoon ismertem meg, erre tegnap este a Tinder is elémdobta a profilját.

2023. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!