Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezzel a nővel mi a francot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a nővel mi a francot kezdjek?

Figyelt kérdés

Matcheltünk Tinderen, átmentünk Viberre.


Ott első beszélgetésnél elpanaszolta, hogy ő még úgy érzi nem áll készen egy kapcsolatra, mert nem rég csalódott és pont aznap akarta letörölni a Tindert.


Mondtam neki semmi probléma nem kell siettetni semmit, csak beszélgessünk akkor, mint barátok aztán alakul.


Erre állandóan jön a kifogás, hogy tanulnia kell nem ér rá éppen, a válaszai meg ilyen egyszavasak (De válaszolni nem túl elfoglalt, csak beszélgetni).


Ő semmit nem kérdez, mindig én írok valamit amire van egy pár szavas válasz.


Most ezzel mit kezdjek?


Bunkó sem akarok lenni vele. Ja és persze azóta megnéztem a Tindert még mindig nem törölte le magát ... Ugyanúgy fent van.


Simán tiltsam le a fenébe? Nem akarok megbántani sem. Vagy írjam neki, hogy én mást keresek?


Nem értem most ilyenkor mi van. Egyáltalán minek matchelt be meg adott hozzá, ha nem akar semmit?


Most már van is egy új fogalmam erre a félig-ghosting. Nem is ghostingolás, de még is az.



#nő #érdekes #Tinder #Fél ghosting #Majdnem ghosting
2023. dec. 9. 16:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nőként írom hagynám.
2023. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jó az oké, hogy hagynád, de hogyan zárnád le? Megmondanád neki, hogy bocsi ez nem jó, vagy csak simán tiltod?
2023. dec. 9. 16:38
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én simán nem írnék neki többet.
2023. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nöként irom én is, hogy felejtős. Akkor lennék ilyen (de én inkább egyenrs vagyok még ha fáj is), ha abszolút nem érdekel a másik
2023. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az, hogy már az első két válasz-üzenetével le akart téged rázni, kérdező.
2023. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Videóhívás volt? Mert azt el tudom képzelni, hogy lehet nem tetszettél neki, és ezért nem akar, de ez csak az egyik lehetőség.


A másik tényleg az lehet, hogy le van terhelve érzelmileg, és azért nem akar.

2023. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyent hagyni kell, mert nem jutsz vele előrébb. Az rég intő jel ha valaki az exe után sír, mert téged nem fog komolyan venni, és keresni sem, hacsak te nem keresed. Felesleges is erőlködnöd,találkozóra hívni, mindig lesz valami kifogás. Ilyenbe belefutottam én is többször.
2023. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
En se pazarolnammra az idomet ismerkednek massal ebbol igy nem lesz semmi ha talakozni nem akar csak irogatni találsz nala jobbat is hajra🙃
2023. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszel neki.


Ez a nem akar most kapcsolatot duma, ez az, hogy veled nem.

2023. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Unatkozott, gondolta te jó leszel arra, hogy bókolj neki a csalódása után, de vagy nem nyomultál eléggé vagy talált olyat aki jobban bejön neki.

Lényeg így is úgy is, hogy az időd vesztegeted, bármit is mond az okokról.

2023. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!