Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz hogy 20 évesen nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy 20 évesen nem kellek senkinek? Nem beszélgettem még soha fiúval ,nem talalkoztam, nem volt még meg az első csókom se. Jobban tenném ha elásnám magam?😀

Figyelt kérdés
2023. dec. 1. 23:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

De, magunk alatt lennénk. Én is magam alatt voltam régen. Eleve olyan iskolába jártam, ahol nem nagyon voltak lányok.

Mondanám, hogy szakadj ki a megszokott életedből, de ha olyan vagy, mint én akkor az se segít.

Anno én is próbáltam eljárni szórakozni,de egyáltalán nem vagyok egy partiarc,ha meg próbálod magadra erőszakolni azt, ami nem vagy, az csak rontja az esélyeid.

Szerintem keress egy hobbit,ne görcsölj ezen, a többi pedig jönni fog. Ha felépíted magad, akkor előbb, vagy utóbb találsz valakit. De ne azért ismerkedj, hogy legyen valakid ilyen "ló nincs, jó szamár is" elven!

33/F

15.voltam

2023. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
69%
nem hinném szerintem is bőven rá érsz még,ha gondolod írj rám beszélgessünk.
2023. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem ír rád senki sehol vagy kezd el ismerkedni oda ahová eljársz helyekre igen, lehet tényleg nem vagy olyan gyönyörű szép, de ez nem minden egy embernél. Ha a belsőd és kisugárzásod pozitív és kellemes akkor nyugodtan nyissál te mások felé, és nem fogja érdekelni az illetőt a külsőd ha a belsőd megfogta. Egyáltalán ne gondolj ilyenre hogy inkább el kéne ásnod magad, nem mindenki tarthat ugyan ott az életben 🤗
2023. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Csak én nemrég lettem 19 éves. Én próbálkozom, lassan már mindennel. De senkinek nem kellek.
2023. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk kezdésnek esetleg adhatnál esélyt azoknak, akik meg szeretnének ismerni. Akár offline, akár itt. Ha te elzárkózol mindenki elől, akkor ne csodálkozz, ha "nem kellesz senkinek".
2023. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 NTBS ***** válasza:
59%
Semmi baj vele. Mindennek eljön az ideje.
2023. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Na mizu? Itt biztos sokan írtak, vagy nem is akarsz amúgy semmit csak önsajnáltatás volt?
2023. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
De ember szerinted kinek tetszik az, hogy sok vadidegen faszi ír itt? Én se válaszolok egyre se.
2023. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Mindenki vadidegen amíg nem beszélsz vele. Nyilván nem az olyan levelekre gondoltam, ahol valakinközli hogy ő megbaszná..
2023. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok senkit nem szeretnék meg sérteni, de én ezt nem azért írtam ki ide hogy itt ismerkedjek név és arc nélkül. Nekem ez nem megy bocsi
2023. dec. 16. 18:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!