Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz hogy 20 évesen nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy 20 évesen nem kellek senkinek? Nem beszélgettem még soha fiúval ,nem talalkoztam, nem volt még meg az első csókom se. Jobban tenném ha elásnám magam?😀

Figyelt kérdés
2023. dec. 1. 23:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem feltétlen jelent, h nem kellesz senkinek. A kérdés, miért nem beszélgettél, találkoztál.
2023. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Pont ezért mert nem kiváncsi rám senki, nem tetszek senkinek. 1 évben 1-2x rám ír talán MINDIG 15-16 év körüli fiú és ennyi. Én meg ő rájuk nem tudok nézni sehogy max öcsémként
2023. dec. 1. 23:10
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
22 évesen csókolóztam először, valaki 35 évesen úgyhogy még nem főtt le a kv. Nyugi.
2023. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem troll a kérdés, akkor nagyon csúnyácska vagy, ez van. De még így is jobb pasid lesz sokkal mint amilyen nő vagy.

Tegyük fel (valszeg ez a helyzet) hogy 10/1-es nő vagy, a mai társkeresési piac miatt lehet 10/4-es pasid is bőven.

2023. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
63%

Mi ez hogy nem beszélgettél még soha fiúval?😆

Mármint persze értem hogy érted, de akkor is ez hogy lehetséges? Még az előnytelen külsejű lányoknál is bepróbálkoznak. Soha nem volt még ilyen nagy az egyedülállók aránya, egy csomó férfi már akkor bepróbálkozik, ha nőnek TŰNIK az illető. Kolostorban laksz vagy mi?

2023. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Ez az amit én se tudok meg emészteni és senkinek nem beszélek erről. Nem akarok harcolni a szerelemért de mégis ez van egésznap az eszemben, hogy mégiscsak én vagyok a legcsúnyább lány a világon? Ha nálam tényleg SENKI nem próbálkozik be. Önbecsülésem 0

Nem is érzem magam így már nőnek esküszöm. Ezt a lelki fájdalmat senkinek nem kívánom amivel én küszködök nap mint nap magamba fojtva. Depressziós vagyok emiatt 3 éve….

2023. dec. 1. 23:25
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
Pszichológushoz fordulj! Majd ő segít.
2023. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
Külsőre milyen vagy?
2023. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már rajta hogy menjek pszichológushoz, de úgyse tud segíteni. Nyugtatni meg nem érdemes
2023. dec. 1. 23:32
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
Küldj egy képet, és őszintén el mondom, hogy mi a helyzet a kinézeteddel. 100% hogy nincs veled semmi baj amúgy csak túl spilázod a dolgot.
2023. dec. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!