Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz hogy 20 évesen nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy 20 évesen nem kellek senkinek? Nem beszélgettem még soha fiúval ,nem talalkoztam, nem volt még meg az első csókom se. Jobban tenném ha elásnám magam?😀

Figyelt kérdés
2023. dec. 1. 23:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
58%
Képet én is megnéznék és mondanék véleményt.
2023. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 20 évesen volt az első igazi randim, csókom meg pasim is, akivel azóta is boldogan élek. Nyugi. Nem kell elkapkodni. Nem vagy lekésve semmiről.
2023. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
78%

Pedig először mindenképpen magadban kell rendbe tenned a dolgokat, és ha ez már 3 éve tart, nem hiszem, hogy pszichológus nélkül menni fog. De ezt neked is akarod kell.


Ha gondolod én is szívesen véleményezem, hogy hogy nézel ki, én is hasonló szituációban vagyok. 19/L

2023. dec. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
96%

Pedig jót tenne a szakember. Hidd el, aki ennyire be van fordulva abból kisugárzik ez, ami taszító.

Illetve ja szeretnél valamit akkor tenni is kellene érte, nem picsogni hogy miért nem jön magától. Lustaság és önsajnálat, inkább ez a problémád.

2023. dec. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiszem, hogy gáz lenne. Nincs kőbe vésve, hogy ha nem volt x éves korod előtt valakid, akkor automatikusan ronda vagy.

Én 23 évesen csókolóztam először, pedig állítólag nem vagyok ronda.

Kamasz koromban még szerelmes levelet is kaptam lánytól.

Sokat számít, hogy mennyire vagy zárkózott és mennyire vagy gátlásos, amikor az ellenkező nemmel beszélgetsz.

Szóval ne írd le magad!

33/F

2023. dec. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Értem hogy mit mondtok, de ti nem lennétek magatok alatt a helyembe? Hogy legyen önbizalmam ha semmi visszajelzést nem kapok? Nem voltam régen így be fordulva soha mint most.. az ami még fájdalmas, hogy ha ez így folytatódik valószínűleg gyerekeim se lesznek soha
2023. dec. 2. 00:07
 17/31 anonim ***** válasza:
71%

Ne visszajelzésekből próbáld felépíteni önmagad. Tudod, ez olyan, mint a reptéri víz. A boltban 100 forint ugyanaz a víz, mint ami a reptéren 800. Ne engedd, hogy mások határozzák meg az értéked. Ha nem értékeled önmagad, akkor mástól sem várhatod el, hogy értékeljen.

(13-as voltam)

2023. dec. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Kuldj kepet, aztan lehet fogsz
2023. dec. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Nekem 25 évesen volt az első randim, de szerelemből csak 29 évesen, az se volt kölcsönös, de azért elvett feleségül, mert csóró volt és felmérte a lehetőségeit. Velem rendszeres szexhez jutott legalább meg egy házhoz. Nem voltam egy nagy szépség, csúnya se, inkább szürke kisegér. De igazából nekem nem felelt meg senki. Tinédzser koromban is lett volna legalább egy srác, aki érdeklődőnek tűnt, nem is volt csúnya, csak annyi hibája volt, hogy éppen akkor hívő voltam és a gyülekezet leghelyesebb pasijába voltam szerelmes, akibe amúgy az összes lány a gyüliben.
2023. dec. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nehogy már elhidd
2023. dec. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!